Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

nieznany błąd 2003

Problemy z urządzeniami z iPhone OS 2.x.x

Postprzez mafia21 Pt, 29 kwi 2011, 17:36:57

Błąd 2003 i błąd 2005 rozwiązany!

Witma od 2 dni mam iPhone 8GB dzisiaj po raz kolejny zdenerwowało mnie okienko ~ zaktualizuj ajfona itd. Moja wersja to chyba 4.2 a na dzień dzisiejszy najnowsza wersja to 4.2.3 no więc jako użytkownik NOKII i symbianów uznałem okej miejmy to z głowy dzisiaj to zrobim i będziem miał zaś pół roku z głowy.

Wszytko poszło gładko i bezproblemowo do momentu błędu o numerze 2003... jak u kolegi ego3000n. No więc po przeczytaniu "wprowadz go w trub DFU" wpadłem na YT i znalazłem jak.
(nie wychodziło mi to bo za wcześniej klikałem POWER, zwrócić na to uwage! 2 klawisze w TYM SAMYM CZASIE)

WKOŃCU tryb DFU... ucieszony już mam iść do wanny a tutaj co... błąd 2005... na jakimś angielsko języcznym forum wyczytałem, żeby zmienić port USB... no cóż gdybym nie używał przedłużaczy pewnie aktualizacja by się powiodła i nie było by problemu!

Tak więc roziwiązaniem moim było podłączenie kabla oryginalnego bezpośrednio do laptopa. Nawet bez przedłużaczy wyskakiwał błąd 2005 ale to już byłą wina samego gniazda. Zmiana gniazda i iPhone żyje :)

P.S. Początek taki żeby każdy kto wejdzie od razu widzłał jak ja rozwiązałem problem.
P.S.2 Przepraszam bardzo za forme i błędy ale nie ukrywam jestem leniem a po drugie nie mam czasu sprawdzać tego w wordzie itd. Ważniejsza jest treść która mam nadzieję komuś pomoże.
P.S.3 Wiem, wiem odświeżam ale po wpisaniu w google "itunes błąd 2003" jest to pierwsza strona więc dużo ludzi trafia do tego posta.
Ostatnio edytowano Pt, 29 kwi 2011, 17:38:51 przez mafia21, łącznie edytowano 2 razy
mafia21

Mój: iPhone 3G
iOS: 4.2
Jailbreak: Nie

Postprzez robiph Śr, 20 mar 2013, 02:04:38

Witam
Ja wgrale customa z snowbreeze na 3.2.1 - 3.0 bez bb ipada
zainstalowalem ultrasnow...i smiga...
wczesniej probowalem wgrac nizsze softy przez recovery mode ale wyskakiwal 1015 i recboot nie dzialal
pozdrawiam
robiph

Mój: iPhone 3G
iOS: 5.15
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Poprzednia strona

Powrót do iPhone OS 2.x.x