Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Kody na aplikację OPlayer

Chcesz wygrać aplikacje na iPhone'a? Weź udział w konkursach

Postprzez FiTzu 29 lut 2012, 22:21

bud3k, Grzesiu, wysłane.
rosinmi, poprawiona recenzja, więc kod też poszedł.

Został 1 kod dla iPhone.
Nie pomagam na PW. Do zadawania pytań służy forum.
Chcesz wygrać aplikację? Sprawdź aktywne konkursy -> Konkursy myiPhone
.Bombing.For.Peace.Is.Like.Fucking.For.Virginity.
FiTzu

Mój: iPhone 6
iOS: 9.3
Jailbreak: Nie
Game Center: iFiTzu

Postprzez Wieczor79 1 mar 2012, 00:31

Polecam wszystkim zainteresowanym okresem II WŚ film w oryginalnym tytule "CONSPIRACY" a w Polsce został przetłumaczono jako ostateczne rozwiązanie. Specjalnie zaznaczylem ze obraz skierowany jest do ludzi zainteresowanych tematem, gdyż przez 90% filmu, akcja dzieje sie w dwóch pokojach rezydencji w Wansee. Film jest opart na faktach i dotyczy tajnej konferencji w której brali udział główni zarządcy III Rzeszy z dziedzin wojskowości, gospodarki jak i prawa pod przewodnictwem Adolfa Eichmanna oraz Reicharda Heydricha. Tematem przewodnim był sposób pozbycia sie wszystkich ludzi narodowości żydowskiej. jak już wspomniałem akcja toczy sie w dwoch pomieszczeniach, ale słuchając i obserwując zachowania uczestników prowadzą ze jeszcze długo jesteśmy w szoku, jak łatwo i szybko udawało sie załatwić sprawę ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej. Oczywiście nie wszyscy byli za uśmiercaniem i właśnie spory zwolenników z przeciwnikami idealnie przedstawiają podział jaki miał miejsce w III Rzeszy nawet w takie prostej sprawie jak los Żydów. Szczerze polecam zainteresowanym także dla świetnej gry aktorskiej kilku bardzo znanych jak i mnie popularnych aktorów.

Proszę o kod dla iPhona.

/Edit by FiTzu
Kod wysłany. Konkurs zakończony.
Wieczor79

Mój: iPhone 4S
iOS: 5.0.1
Jailbreak: Tak
Game Center: wieczor79

Postprzez FiTzu 1 mar 2012, 08:34

Wszystkim wygranym gratuluję i życzę miłej zabawy z OPlayerem.

Jeśli to nie problem, sprawcie autorom radość oceńcie aplikację (chyba trzeba to z robić z poziomu iTunes na kompie z tego co pamiętam).

Konkurs zakończony.
Nie pomagam na PW. Do zadawania pytań służy forum.
Chcesz wygrać aplikację? Sprawdź aktywne konkursy -> Konkursy myiPhone
.Bombing.For.Peace.Is.Like.Fucking.For.Virginity.
FiTzu

Mój: iPhone 6
iOS: 9.3
Jailbreak: Nie
Game Center: iFiTzu

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Poprzednia strona

Powrót do Konkursy