Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

ShoutBox

Postprzez smalternative Wt, 5 paź 2010, 20:23:34

Witam, moim zdaniem zdecydowanie przydałby się tutaj ShoutBox
Byłby on mega szybką pomocą dla niektórych i bardziej integrowałby użytkowników :)
PS. Nie myśleliście o zmianie systemu forum na vBulletin ;>
smalternative

Mój: iPhone 3GS
iOS: 5.0
Jailbreak: Nie

Postprzez luk4sz Wt, 5 paź 2010, 20:26:32

Jeśli chodzi o krzykacza to nie będzie go, w tej sprawie wypowiadał się już parę razy Administrator forum. Nie ma takich planów i go nie będzie. Jeśli chodzi o szczegóły to poszukaj sobie w szukajce jego zdania na ten temat.
luk4sz

Postprzez iAdmin Wt, 5 paź 2010, 20:34:19

smalternative napisał(a):moim zdaniem zdecydowanie przydałby się tutaj ShoutBox

Zdecydowanie jestem innego zdania o czym, jak wyżej wspomniał luk4sz, pisałem wcześniej.
ShoutBox zabija forum a poza tym tutaj za pośrednictwem ShoutBoxa mogłoby szerzyć się piractwo, co jest niedozwolone regulaminem. Nad postami jest znacznie łatwiejsza kontrola niż ciągłe, bezustanne monitorowanie wypowiedzi w ShoutBoxie.

smalternative napisał(a):Nie myśleliście o zmianie systemu forum na vBulletin ;>

Może w dalszej przyszłości, natomiast na dzień dzisiejszy i najbliższą przyszłość pozostaje obecny skrypt forum.
Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.0.2
Jailbreak: Tak

Postprzez MariuszB Śr, 8 lut 2012, 17:42:52

shoutbox jest lipnym rozwiązaniem, bardziej to spam niż coś przydatnego...
MariuszB

Mój: iPhone 3G
iOS: 4.2.1
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Propozycje zmian