Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Problem z pobieraniem aplikacji

Problemy z urządzeniami z iPhone OS 2.x.x

Postprzez MIR Pt, 11 lis 2011, 00:50:02

Witam, otóż od jakichś 2 lat mam Iphona 3G z wersją oprogramowania 2.1,16 GB,którego przez jakieś 1,5 roku w ogóle nie używałam. Kupiłam go na Allegro pod hasłem że jest bez sim locka,miał kilka zainstalowanych gier itd itd. Ogólnie bardzo fajnie. Ale jest jednen problem: nie mogę pobierać aplikacji,ani z AppStore,ani z Itunes.Przed chwilą zarejestrowałam się na komputerze w Itunes,potwierdziłam itd itd,zsynchronizowałam z moim Iphonem,wybrałam sobie 4 aplikacje,pobrałam na komputer w Itunes,zsynchronizowałam,ale ciągle,nawet jak próbowałam pobrać jakiegolwiek aplikacje,czy coś innego normalnie,przez Iphona,to ciągle wyskakuje jeden bląd,a mianowicie: "Ten program jest niezgodny z tym iPhon'em".Przeżyłabym,gdyby był tylko z jednym,ale tak się dzieje ze wszystkimi aplikacjami,którę chcę pobrać...Nie wiem,co zrobić,tym bardziej,że nie znam się zbytnio na jakiejś "naprawie" czy czegotam od Apple :(
Co mogę zrobić,aby normalnie pobierać i użytkować pobrane aplikacje na moim iPhonie?
Bardzo dziękuje za wszelką pomoc :)
MIR

Mój: iPhone 3G
iOS: 2.1
Jailbreak: Nie

Postprzez edward Pt, 11 lis 2011, 02:31:39

[quote=MIR] od jakichś 2 lat mam Iphona 3G z wersją oprogramowania 2.1[/quote]

Sam odpowiedziałeś sobie. Masz archaiczną wersję IOS. Dlatego większość gier i aplikacji nie działa bo są nie kompatybilne. Teraz ponad połowa gier i aplikacji potrzebuje IOS 4.0 i wyżej.
Zaktualizuj go przez iTunes i gotowe. Dla iPhone 3G najwyższy firmware IOS to 4.2.1
iPhone 7 Rose Gold-32giga iOS 10.0.2
edward

Mój: iPhone 7
iOS: 10.0.2
Jailbreak: Nie
Game Center: szwarc

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iPhone OS 2.x.x