Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

iPhone 3G, nie działa głośnik i dwa przyciski.

Problemy z urządzeniami z iPhone OS 2.x.x

Postprzez wituu So, 24 wrz 2011, 19:44:22

Witam. Jak w temacie, mam iPhone 3G. Niedawno dostałem go od kumpla za free, ponieważ przestał mu działać po tym, jak kilka kropel wody dostało mu się między pęknięcie w tylnej obudowie. iPhone się nie włączał. Wymieniłem baterię i śmiga.
Nie działa głośnik do rozmów( gdy przełącze na tryb głośnomówiący wszystko słychać)
Nie działa przycisk Power (iPhone sie nie blokuje, nie wyłącza)
Suwak od wyciszania dzwonka działa bardzo dziwnie, ponieważ wystarczy, że go dotknę, a nie przesunę to iPhone sam zaczyna wyciszać, odciszać i tak bez końca przez jakieś 5 minut :P

Przycisk do przyciszania i podgłaśniania działa więc nie wiem czy to będzie wina taśmy HF.

Macie jakieś pomysły ? Czytałem, że w iPhonie nie tak trudno jest wymienić podzespoły, więc chciałbym popracować przy nim sam, chyba, że nie będzie wyjścia to wtedy serwis :D
wituu

Mój: iPhone 3G
iOS: 4.2.2
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iPhone OS 2.x.x