Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

iphone 2g martwy? DEFU nie pomaga

Problemy z urządzeniami z iPhone OS 2.x.x

Postprzez rasti003 Wt, 6 wrz 2011, 16:16:33

Witam jestem tu nowy :) ale jakto zawsze bywa przygnała mnie tu potrzeba.

otóż właśnie Kolega kupił w Islandii iPhone 2g . który po pewnym czasie umarł i dał mi go prosząc żebym rzucił na niego okiem ponieważ mam już jakieś doświadczenie z takimi zabawkami (skromne bo skromne ale zawsze jakieś )

a wiec do szczegołów
telefon jest martwy nie reaguje na nic jedynie gdy podpinam go kablem pod usb wyświetla flagę Islandii z jakimiś postaciami czy coś za nią ,dosłownie po sekundzie ekran gaśnie i za sekundę znowu flaga. i tak cały czas (doszedłem do wniosku ze posiada on jakaś ichniejsza wersie systemu) normalnie w takich przypadkach wchodziłem w DEFU i instalowałem nowy system. w tym wypadku gdy Wchodzę w DEFU komputer nie reaguje . co ciekawsze gdy próbuje go wywołać z DEFU do normalności pojawia się na dłużnej flaga i telefon przechodzi Recovery Mode a iTunes bez reakcji (zmieniałem komputer i próbowałem na 2 kablach oryginalnych) i bez reakcji pomocy

a i kumpel mówił ze na początku szwankował mu przycisk HOME (moim zdaniem jest ok ponieważ da się wejść w DEFU )
opowiadał mi ze się po prostu się wyłączył i zaczął wibrować i od tego czasu był martwy .

EDIT:

jest to godło Islandii http://pl.wikipedia.org/wiki/Herb_Islandii taka ciekawostka:)
rasti003

Mój: brak
iOS: brak
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iPhone OS 2.x.x