Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Photoshop

Szczegółowe recenzje, ze screenami opisy innych (poza grami) aplikacji z AppStore

Postprzez kiler18 Pn, 7 mar 2011, 01:17:23

Adobe Photoshop Express

Kategoria: Photography
Wersja: 1.5.3
Cena: FREE
Rozmiar: 6.8 MB
Wymagania: Kompatybilny z iPhone, iPod touch, i iPad. Software iOS 4.0 lub nowszy.
Link bezpośredni do AppStore: klik


Screeny:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Opis aplikacji:
Adobe Photoshop Express pozwala na używanie prostych gestów szybko edytować i udostępniać zdjęcia z telefonu komórkowego. Ciesz się o swoje zdjęcia bibliotece w prawej dłoni - bez marnowania cennego miejsca na urządzenia pamięci masowej. W Photoshop Express, łatwo pozwala poprawić zdjęcia. Wybierz jeden z wielu efektów za pomocą jednego przycisku, lub po prostu można przeciągnąć palcem po ekranie, aby ustawić przycinanie, obracanie, lub dostosować kolor. Dodawanie artystycznych filtrów takich jak Soft Focus lub szkic jest bardzo proste. I nie bój się że coś popsujesz i tego nie odwrócisz można cofać zmiany aż pojawi się tylko wygląd oryginalnego pliku.
Program godny polecenia ludziom chcącym w szybki sosów obrabiać swoje zdjęcia na iPhonie i wysyłać je od razu np. na Facebook’a. A to że tak święty program w wersji mobilnej firmy Adobe jest w wersji darmowej to już jest ogromna zachęta.
kiler18
 
Posty: 26
Dołączył(a): N, 6 mar 2011, 20:56:55
Mój: iPhone 3GS
iOS: 4.2
Jailbreak: Nie


Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Recenzje App z AppStore

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron