Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Przysłowia

Szczegółowe recenzje, ze screenami opisy innych (poza grami) aplikacji z AppStore

Postprzez xinqev So, 5 mar 2011, 00:21:13

Przysłowia

Kategoria: Użytkowe
Wersja: 1.0
Cena: 0,79€
Rozmiar: 1.3 MB
Wymagania:iPhone, iPad lub iPod Touch, firmware 3.0 lub nowsze
Link bezpośredni do AppStore: http://itunes.apple.com/pl/app/id381721544?mt=8

Screeny:
Obrazek
Spoiler:

Opis aplikacji:

Przysłowia to kolejna aplikacja od firmy Softical, która wyszła naprzeciw oczekiwaniom użytkowników zachęconych poprzednią pozycją (Cytaty).

Przysłowia to zbiór ponad 2000 wybranych przysłów przydzielonych do 20 kategorii. Wszystkie przysłowia zostały starannie wybrane, tak aby w bazie znalazły się tylko te, które firma uznała za ciekawe lub zabawne.

Działanie aplikacji jest takie samo jak swojego poprzednika - po odpaleniu ujrzeć możemy ekran powitalny, a następnie losowo wybrany cytat dnia. W tej pozycji urzec nas może bardzo prosty system przełączania trybu oglądania (pomiędzy kategoriami, ulubionymi przysłowiami oraz wyszukiwarki.

Według mnie wspaniałym pomysłem było dodanie opcji zmiany tła - przecież nie każdemu podobałoby się cały czas oglądanie niebieskiego koloru, prawda?

I muszę przyznać, że motywów jest całkiem sporo. Moim zdaniem pozycja ta nie przebiła Cytatów, ale obie przydadzą się na przykład w szkole. Gorąco polecam.
xinqev

Mój: iPhone 3GS
iOS: 5.1.1
Jailbreak: Tak
Game Center: Xinqev

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Recenzje App z AppStore