Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

JBoPhone : nowy instrument muzyczny na iPhonie

Szczegółowe recenzje, ze screenami opisy innych (poza grami) aplikacji z AppStore

Postprzez jbmalezieux N, 30 sty 2011, 22:32:54

JBoPhone

Kategoria: Muzyka
Wersja: 1.0
Cena: 0,79 €
Rozmiar: ???
Wymagania: IOS 4.2
Link bezpośredni do AppStore: http://itunes.apple.com/fr/app/jbophone/id412339959?mt=8

Opis aplikacji:
Pytanie: No ale co to jest ten JBoPhone ?

Odp: JBoPhone to jedna z tych nowych aplikacji dla iPhone/iPod/iPad, która pozwala grać muzykę dzieki przyspieszomierzowi urządzenia. W skrócie gra jakąś nótę a jak się uchyla urządzenie to nóta się zmienia. Ale specyfikat JBoPhonu jest unikalny destroy prosto-z-twoich-flaków dzwięk, który doskonale pasuje do grania solówek w pankowej,metalowej,eksperymentalnej albo hiphopowej muzyce. Konkurecja stworzyła bardzo milutkie podobne aplikacje ale JBoPhone jest dużo prostszy : są tylko 4 ustawienia : cisza, 1 nóta (na podstawie pentatoniki A,C,D,F,G) lub 2 nawet 3 nóty na raz i unikalne przesterowanie, które zawdzięczamy trash-kodowaniu aplikacji.

Pytanie: Ale kto stworzył JBoPhone ?

Odp: JB Malezieux, francuski inżynier i muzyk.

Pytanie: Co robić gdy stworzę i publikuję utwór za pomocą JBoPhone'a ?

Odp: Polecamy nam go wysłać, miło nam będzie go słuchać.

Pytanie: A gdybym chciał inną skalę dla mojego JBoPhone'u ?

Odp: Skontaktuj się z nami : jbophone@free.fr lub przez telefon +33 6 42 15 19 91, możemy wtedy wpuścić nową wersję JBoPhone'u na appStorze.

PS : Video na youTube : http://jbophone.free.fr/index_pl.htm
jbmalezieux

Mój: iPhone 3GS
iOS: 4.2
Jailbreak: Nie

Postprzez Gapinder N, 30 sty 2011, 23:01:04

"Nóta" - co to jezd? :lol:
jbmalezieux napisał(a):Ale specyfikat JBoPhonu jest unikalny destroy prosto-z-twoich-flaków dzwięk,

Chyba jednak nie kupię, boję się o moje flaki :lol: :buahaha:
Ostatnio edytowano N, 30 sty 2011, 23:03:51 przez Gapinder, łącznie edytowano 2 razy
Nie jestem stary i gruby, po prostu urodziłem się wcześniej od innych i jestem barczysty... w pasie... ;-)
Gapinder

Mój: iPhone 4
iOS: 6.1.2
Jailbreak: Tak

Postprzez sidadam N, 30 sty 2011, 23:03:18

NU
iPhone 6S Plus 64GB Gold
sidadam

Mój: iPhone 6S Plus
iOS: 9.1
Jailbreak: Nie
Game Center: sidadam

Postprzez pinokomar N, 30 sty 2011, 23:25:00

Od tego machania dostał bym zakwasów razem z iphonem :-) i do tego jeszcze kot by mnie pogryzl :-)
iPad 3 64G IOS 7.1
iPhone 5S 16G iOS 7.0.6 JB
Iphone 4S 32G IOS 6.1 JB
Iphone 3GS 16G 6.1
Iphone 3G
pinokomar

Mój: iPhone 5S
iOS: 7.06
Jailbreak: Tak
Game Center: pinokomar

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Recenzje App z AppStore