Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Camera Genius

Szczegółowe recenzje, ze screenami opisy innych (poza grami) aplikacji z AppStore

Postprzez mymon Cz, 28 sty 2010, 00:18:32

Camera Genius

Kategoria: Fotografia
Wersja: 1.9.1
Wydana: 26 Styczeń 2010
Cena: €1,59
Rozmiar: 7 MB
Wymagania: iPhone OS 3.1 lub nowszy (wersja 1.5 działa na 3.0)
Link bezpośredni do AppStore
Link do oficjalnej strony producenta

Screeny:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Znacznie ciekawsza od wbudowanej aplikacja do robienia zdjęć a co najważniejsze ciągle rozwijana
Podobno pracują nad "flashem" czyli wydłużeniem czasu naświetlania co w połączeniu z ulepszonym stabilizatorem może dać zaskakujące efekty
Oferuje między innymi:
- opcje zoom
- stabilizację obrazu
- siatki dzielące ekran wspomagające poziomowanie kadru
- samowyzwalacz
- burst (wykonuje serię trzech ujęć)
- wykonanie zdjęcia po kliknięciu w dowolne miejsce ekranu
- wykonanie zdjęcia po wypowiedzeniu określonego słowa np "seeer"
i inne jak automatyczny zapis czasu i miejsca wykonanego zdjęcia czy "przewodnik" fotografii
I see dumb people… they're everywhere… they walk around like everyone else… they don't even know that they're dumb…
And… Some of them… They post here
mymon

Mój: brak
iOS: Lolipop
Jailbreak: Tak

Postprzez Lita Cz, 28 sty 2010, 09:45:13

mymon napisał(a):Wydana: 26 Styczeń 2010

eeee chyba znacznie wczesniej, 26 stycznia udate'owana do 1.9.1.... mam, testowałam. Przesiadłam sie na ProCamera Basic :)
Genius calkiem daje radę jednakowoż ;)
naprawdę naprawdę razem, na pewno po prostu oddzielnie ... w ogóle, wziąć, ączać i wyłączać.
_________
 Telefon: iPhone XS Max 64GB,
 Komputer: MacBook Pro 13" 2017 TB,
 Tablet: iPad Pro 9,7 Cell
Apple Watch 4
Apple TV4K
Apple TV3
Lita

Mój: iPhone 6
iOS: 10.2.1ß
Jailbreak: Nie
Game Center: Lita13

Postprzez Gapinder Cz, 28 sty 2010, 10:47:45

mymon napisał(a):Oferuje między innymi:
- opcje zoom

Cyfrowy, szkoda czasu, potrzebny jak rybie ręcznik :lol: .
mymon napisał(a):- stabilizację obrazu

Fajna sprawa, ale jeszcze ciut za mało czuły, chociaż firma się stara.
mymon napisał(a):- burst (wykonuje serię trzech ujęć)

W 3GS, w 3G to są dwa ujęcia.
mymon napisał(a):- wykonanie zdjęcia po wypowiedzeniu określonego słowa np "seeer"

Niekoniecznie :P , reaguje na każdy głośny dźwięk, nawet jak się komuś głośno odbije :buahaha: .
A ogólnie - chyba najlepsza tego typu aplikacja z tych co testowałem, ja używam jej zamiast wbudowanej.
Nie jestem stary i gruby, po prostu urodziłem się wcześniej od innych i jestem barczysty... w pasie... ;-)
Gapinder

Mój: iPhone 4
iOS: 6.1.2

Postprzez mymon Cz, 28 sty 2010, 10:57:04

Wydanie było znacznie wcześniej (nie wiem kiedy ale spoooro wcześniej)
Wersja 1.9 ma już jednak poprawiony interface W ogóle tak jak wspomniałem aplikacja ta ciągle się rozwija i chyba warto jest wydać €1.59 za coś co da nam trochę więcej niż Gorilla zwłaszcza jeśli poprawia stabilizacje i dodadzą flash'a ;)
I see dumb people… they're everywhere… they walk around like everyone else… they don't even know that they're dumb…
And… Some of them… They post here
mymon

Mój: brak
iOS: Lolipop

Postprzez marekjs So, 29 sty 2011, 14:41:23

Może komuś się przyda mały review...
"Utopiłem" kasę w:
Camera Genius
ProCamera
Camera Plus Pro.

Wnioski:
Proponuje sobie porównać 4 zdjęcia, takiego samego obiektu, zrobione zwykłym aparatem (ale z HDR) i ww wymienionymi aplikacjami. Najlepiej w pomieszczeniu, można by rzec, w marnych warunkach ze świetlówką.
Zauważcie różnice w prześwietleniu obiektów (wygrywa oryginalny HDR, widać więcej detali, nawet jak pada silne światło ze świetlówki na obiekt),
w ostrości detali (wygrywa oryginalny HDR, więcej widać można odczytać np. na kartce na ścianie oddalonej o parę metrów),
balansie bieli (wygrywa oryginalny HDR, obraz nie jest taki niebieski jak na ww wymienionych aplikacjach).

To jest moje subiektywne zdanie.
Co z tego, że płatne programy mają wodotryski typu zoom x6 w kamerze i aparacie, antishake, edycja, jak zwykły HDR robi to samo i jest w standardzie. W końcu ma to być aparat do robienia zdjęć :D

A mogłem kupić dobrego zimnego Guinnessa zamiast płacić w AppStore :D ...

Update:
Aha, zapomniałem dodać: Iphone4, niestety w Orange (szlag mnie trafia, bo nie mogę kupić nawigacji na fakturę na firmę...)
Ostatnio edytowano So, 29 sty 2011, 14:43:17 przez marekjs, łącznie edytowano 1 raz
marekjs

Mój: iPhone 4
iOS: 4.2
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Recenzje App z AppStore