Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Spolszczenie do Circuitous.

Polskie lokalizacje dla obcojęzycznych aplikacji

Postprzez max541 Wt, 13 kwi 2010, 01:41:58

Spolszczenie do Curcuitous (wer. 0.2): POBIERZ

Opis:
Spolszczone ustawienia programu Circuitous. Ewentualne błędy w spolszczeniu proszę zgłaszać w tym temacie lub na PW.

Opis zmian:
wer. 0.1: Pierwsza wersja spolszczenia do Circuitous.
wer. 0.2: Spolszczenie przystosowane do wersji aplikacji 1.5.1

Instrukcja instalacji:
Plik Circuitous.plist wgrywamy do tego katalogu w iPhonie: /Library/PreferenceLoader/Preferences/
Pliki Info.plist z folderów: com.zimm.circuitous.activator, com.zimm.circuitousdock.activator oraz com.zimm.circuitousreverse.activator wgrywamy do odpowiednich folderów (takich samych jak te ze spolszczenia) w iPhone'ie: /Library/Activator/Listeners/

Autorzy:
Główne tłumaczenie programu: max541
Spolszczenie wykonane przez Grupę iTłumacz.

Uwaga:
Nowe wersje spolszczenia będą pojawiały się w pierwszym poście pod tym samym linkiem.
W opisie zmian pojawi się odpowiednia informacja co zostało zmienione.
"Może bym się zaśmiał, gdybym tylko pamiętał, jak się to robi..."
"I might have laughed, if I had remembered how."
iPhone 3G 8 GB
max541

Mój: iPhone 3G
iOS: 4.2.1
Jailbreak: Tak

Postprzez discus9 Pt, 28 sty 2011, 13:55:43

Link nie aktualny,brak strony/ http://www.grupaitlumacz.dybiec.vot.pl/index.php?dir=Start%2FSpolszczenia%2FAplikacje%2F&download=Circuitous.zip,
discus9

Mój: iPhone
iOS: 3GS 5.1
Jailbreak: Tak

Postprzez FiTzu Pt, 28 sty 2011, 16:53:44

discus9, jak chcesz mogę ci przesłać spolszczenie. Choć nie wiem czy bedzie aktualne bo nie używam tego programu.

Przydałby się jakiś hosting. iAdmin co powiesz na dział download spolszczeń?? Z dostępem przez grupę iTłumacz?? Obecnie mamy tylko współdzielony folder na dropboxie ze wszystkim co było na grupaitlumacz.dybiec.vot.pl
Nie pomagam na PW. Do zadawania pytań służy forum.
Chcesz wygrać aplikację? Sprawdź aktywne konkursy -> Konkursy myiPhone
.Bombing.For.Peace.Is.Like.Fucking.For.Virginity.
FiTzu

Mój: iPhone 6
iOS: 9.3
Jailbreak: Nie
Game Center: iFiTzu

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Spolszczenia aplikacji