Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

PhoneView - Zarządza Twoim iPhone lepiej niż iTunes

Opisy aplikacji działających pod Mac OS

Postprzez mymon N, 26 gru 2010, 13:41:45

PhoneView
Obrazek

Cena: $19.95
System: Mac OS
Rozmiar 6MB
Strona producenta: www.ecamm.com
Darmowe demo do pobrania

Pamiętacie czasy Nokii i program Nokia PC Suite? Brakowało Wam w iTunes możliwości przeglądania i zarządzania kontaktami i wiadomościami SMS? PhoneView to PC Suite i iTunes w jednym Podobnie jak PC Suite pozwala na podgląd i zarządzanie w zasadzie każdą funkcją telefonu jak i jego backup/synchronizacje z naszym Mac

kilka przykładów poniżej:

Dostęp do iPhone jak do przenośnego dysku
Spoiler:
Możliwość zarządzania kontaktami w iPhone i AddressBook (w tym eksportowania/importowania kontaktów)
Spoiler:
Zarządzanie notatkami (podgląd/eksport/import)
Spoiler:
Przeglądanie i zarządzanie historia połączeń Możliwość eksportu do excel'a
Spoiler:
Możliwość podglądu rozmów SMS/MMS z możliwością eksportu/backupu
Spoiler:
Zarządzanie bookmarkami
Spoiler:
Dostęp do zainstalowanych Aplikacji Możliwość ich podglądu i edycji
Spoiler:
Dostęp do muzyki Możliwość zarządzania nią bez potrzeby podpinania pod iTunes
Spoiler:
Zarządzanie Video i zdjęciami z możliwością eksportu/importu bez potrzeby synchronizacji
Spoiler:

PhoneView to nie alternatywa dla iTunes bo nie przywróci oprogramowania do wersji fabrycznej ale funkcjonalnością przebija iTunes dając opcje których długo szukałem - jest to dla mnie absolutny MUST HAVE! 8-)
I see dumb people… they're everywhere… they walk around like everyone else… they don't even know that they're dumb…
And… Some of them… They post here
mymon

Mój: brak
iOS: Lolipop
Jailbreak: Tak

Postprzez iNarek N, 26 gru 2010, 15:02:49

Rozumiem, że program nie doczeka się wersji pod Windows'a?
MacBook Pro Retina 13" Early 2015 iPhone 6S 64GB Space Gray iPad Air 2 64GB Gold WiFi + Cellular
iNarek

Mój: iPhone 6
iOS: 10.3.1
Jailbreak: Nie
Game Center: F0rfiter

Postprzez mymon N, 26 gru 2010, 15:30:48

iMAREQ, pod MS jest sporo podobnych aplikacji łączących podobne funkcje jak iPhoneBrowser TouchCopy RemoteNote i inne, jednak żadna nie ma aż tylu opcji co PhoneView :bezradny:

Trzeba się pogodzić z tym ze najpierw wychodzą softy na OSX ale z drugiej strony PhoneView miał swoją premierę w 2007 roku wiec gdyby miał być pod MS to już by był - kolejny powód by przestawić się na OS Apple ;)
I see dumb people… they're everywhere… they walk around like everyone else… they don't even know that they're dumb…
mymon

Postprzez iNarek N, 26 gru 2010, 19:11:39

Właśnie już wszystkie tego typu programy dostępne na Windows'a przetestowałem, ale tak jak mówisz, nie mają one tylu opcji co PhoneView. Program bardzo mi się spodobał. Na stronie znalazłem informację, że na razie nie ma i myślę, że już nie będzie wersji na MS. Trudno.. Może kiedyś będzie mi dane sprawdzić go na własnym MacBook'u Pro 17" (marzenia :D)
MacBook Pro Retina 13" Early 2015 iPhone 6S 64GB Space Gray iPad Air 2 64GB Gold WiFi + Cellular
iNarek

iOS: 10.3.1
Game Center: F0rfiter

Postprzez FiTzu N, 26 gru 2010, 21:40:26

iMAREQ, z tych dla windows to podoba mi się nawet iFunBox, chyba też nie aż taka rozbudowaną funkcjonalność gwarantuje, ale sprawuje się fajnie.

Ja z kolei wolę wszystko robić ręcznie, a nie za pośrednictwem dodatkowych softów. To czego iTunes nie ogarnia, albo przedstawia w nielogiczny dla niektórych sposób można zawsze sprawdzić, a każde dane przed niepewną operacją zabezpieczyć, ale jak wiemy wiele osób tego nie robi...

Nie wątpliwie ta pozycja to coś przydatnego dla tych, którym iTunes nie podchodzi.
Nie pomagam na PW. Do zadawania pytań służy forum.
Chcesz wygrać aplikację? Sprawdź aktywne konkursy -> Konkursy myiPhone
.Bombing.For.Peace.Is.Like.Fucking.For.Virginity.
FiTzu

iOS: 9.3
Game Center: iFiTzu

Postprzez mymon N, 26 gru 2010, 21:45:48

nie no FiTzu iTunes przy tym sie chowa Ja rozumiem ze można sobie robić backup SMSow ręcznie podobnie jak i inne rzeczy ale ta aplikacja jest banalnie prosta i mega funkcjonalna choć nie tania to jednak szybko potrafi na siebie "zarobić" bo nie wszyscy są tacy bystrzy no i nie każdy ma JB 8-)

Jak już wspomniałem PhoneView jest na rynku od 2007 roku jednak OSX w PL jest jeszcze w ... a co za tym idzie recenzji dobrych softów tez brak - pewnie niejednemu się przyda 8-)
mymon

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Recenzje aplikacji na Mac OS