Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

peknieta szybka

Problemy z urządzeniami z iOS 5.x.x

Postprzez radeoo N, 11 wrz 2011, 21:48:12

witam, spadl mi ipodzik na ziemie i na ekranie mam pajaka na maxa, i wlasanie zabieram sie za gromadzenie informacji jak mam go naprawic ogladalem kilka filmikow na youtubie i mniej wiecej wiem jak ale, moje pytanie to czy musze wymienic tylko szybke czy caly LCD plus szybke, bo ekran przezyl i dziala bez zarzutow. dziekuje za porady

-- [Dodano] --

jezeli ekran LCD bylby uszkodzony to by dzialal czy tylko jak na szybce bylby pajak???? jak rozpoznac uszkodzony ekran LCD
radeoo

Mój: iPhone 3G
iOS: 3.1.2
Jailbreak: Nie

Postprzez 666 Wt, 20 wrz 2011, 18:29:05

Hej, mam podobny problem z ipadem 2, oglądnąłem filmiki na youtube i zamówiłem szybę z digitizerem na allegro. Przy przecinaniu folii uszkodziłem złaczkę włączającą/audio a o tym na filmikach nie było wzmianki, tak więc jeśli będziesz odcinał szybkę która nie jest połączona z ekranem LCD uważaj na ten element. To tyle na początek. Generalnie nie jest to trudne ale łatwo coś uszkodzić
więc trzeba robić to powoli i z rozwagą. Cena wymiany samej szybki w pseudo serwisach około 1000 zł, skąd te ceny?
666

Mój: iPhone 4
iOS: 4.1
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iOS 5.x