Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Operatorzy Plus, Play, GaduAIR + loga operatorów na iOS 4.0

Problemy z paczkami z repo

Postprzez Herby N, 18 lip 2010, 19:16:27

1. Brakuje działu "Nowe Paczki"

2. Wziąłem się dzisiaj, ponaprawiałem skrypty instalacyjne i odświeżyłem .plisty
Powinno nareszcie działać jak należy. Pododawałem też wymagania do paczek, aby np. instalacja loga dla Plusa wymuszała instalację fixa do niego :)

Wszystkie fixy operatorów wymagają zainstalowania wpierw paczki, którą można znaleźć tu: http://www.multiupload.com/BQXEWVTGOL (nie moja, więc nie wiem czy można to dodać do repo)

Paczka z operatorami & stuffem do wrzucenia do repo: http://www.sendspace.com/file/m6f17v

Uprzejmie proszę o wywalenie wszystkiego co zrobiłem ja na repo i wrzucenie tego :)

PROSZĘ NIE ZMIENIAĆ ID PACZEK! Wszystko jest ładnie pokonfigurowane w tym momencie. Wymuszanie instalacji innych paczek opiera się o ID, jeśli zostanie zmieniony w jednej trzeba będzie zmieniać także w innych paczkach.
Herby

Mój: iPhone 3G
iOS: 3.1.2
Jailbreak: Tak

Postprzez xinqev Pt, 27 sie 2010, 10:55:42

To fajnie, bo te z repo nie działają.
xinqev

Mój: iPhone 3GS
iOS: 5.1.1
Game Center: Xinqev

Postprzez Adecneo Pt, 27 sie 2010, 16:55:36

jak to zainstalować?
Adecneo

iOS: 4.0.1

Postprzez xinqev Cz, 28 paź 2010, 21:34:24

Ktoś doda to do repo?
xinqev

iOS: 5.1.1
Game Center: Xinqev

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Problemy