Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Opera zmienia kierunek na Chromium - Opera Next

Wszelkie rozmowy o oprogramowaniu na Mac OS

Postprzez iAdmin Wt, 28 maja 2013, 19:55:17

Do Opery jakoś nigdy nie mogłem się przekonać i mam ją na komputerze w zasadzie tylko po to, aby sprawdzać jak strona wyświetla się pod tą właśnie przeglądarką.

Dzisiaj Opera udostępniła dla systemu OS X testową wersję swojej przeglądarki o nazwie Opera Next. Są dwie główne ogromne zmiany: rozdzielenie klienta email do osobnej aplikacji (Opera Mail) i zmiana silnika przeglądarki na Chromium.

Nowością jest opcja "Odkrywaj" - taki gotowy agregator wiadomości.

Obrazek

Wygląda ładnie, działa stabilnie i szybko.

http://www.opera.com/pl/developer/next
Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.0.2
Jailbreak: Tak

Postprzez agalin Wt, 28 maja 2013, 21:01:13

I mamy jeden silnik przeglądarek mniej... Teoretycznie łatwiej dla developerów www - w praktyce będzie pewnie jak zwykle - Chrome, Safari i "ta reszta na webkicie", IE, FX - a Opera przestanie się liczyć w innowacjach... Czyli zmniejszy się różnorodność i konkurencja. No ale Opera miała zawsze problemy z niektórymi stronami, więc może to nie tak źle.
2012-07-18 Przyjechał kurier z Orange z nowym iPhone 4s Black... NARESZCIE! :D
2016-03-31 Przesiadka na 6s Space Grey.
agalin

Mój: iPhone 6S
iOS: 9.3.1
Jailbreak: Nie
Game Center: Agalino

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Software