Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Nie mogę wyprowadzić IP z trybu recovery.

Problemy z urządzeniami z firmware z zakresu iPhone OS 1.0.0 - 1.1.4

Postprzez eunstachy Cz, 23 wrz 2010, 23:01:16

Witam,
kupiłem iPhone 2G który, jak w temacie jest ciągle w trybie recovery. Jak twierdzi poprzedni właściciel, dzieje się tak od czasu aktualizacji softu. Próbowałem dotychczas:
-wgrać soft 3.1.3 - wszystko ładnie idzie, ale na koniec wyskakuje błąd 1011.
-wgrać soft 2.0 i 1.0 - na początku pojawia się błąd 20, więc ręcznie wprowadzam IP w tryb DFU, wtedy natomiast pojawia się błąd 1600. Zmieniałem porty, komputery, restartowałem je i nic.

Nie mam już pomysłów więc BŁAGAM POMÓŻCIE
Dodam, że IP mam jeden dzień, nie bardzo się na nim znam, więc prosił bym tłumaczyć jak dziecku ;)

Nie miałem zielonego pojęcia do jakiego działu dać ten temat, jeśli jest w złym miejscu to proszę moderatora o przeniesienie.

Zrobiłem właśnie mały postęp:
Wgrałem soft 3.1.2 (na koniec znów pojawił się błąd 1011) ale mimo to zabrałem się za JailBreak. Niby wszystko poszło ok, ale telefon nie chce się uruchomić tzn cały czas jest na ekranie logo apple i nic nie chce iśc dalej.
eunstachy

Mój: iPhone 3GS
iOS: 4.2.1
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iPhone OS 1.x