Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

[RSS] NetNewsWire - Czytnik kanalow RSS dla iPhone

Szczegółowe recenzje, ze screenami opisy innych (poza grami) aplikacji z AppStore

Postprzez kregowski N, 21 wrz 2008, 00:10:35

NetNewsWire

Kategoria: News
Wersja: 1.0.10
Cena: darmowa
Rozmiar: 0.3 MB
Wymagania: iPhone lub iPod Touch, firmware minimum 2.0
Link bezpośredni do AppStore: klik

Witam,
Do napisania tego posta sklonila mnie chec znalezienia dobrego czytnika kanalow RSS na iPhona zakonczona po wielu probach i testach powodzeniem. Mowa tu o aplikacji NetNewsWire. Jest to aplikacja darmowa, do sciagniecia z AppStore. Stamtad tez podam Wam opis po przetlumaczeniu na polski (sam tlumaczylem na miare mojej znajomosci angielskiego).

Opis aplikacji
NetNewsWire jest czytnikiem kanalow RSS dla Iphone`a - mozesz czytac nowosci z milionow weblogow i stron www, ktore oferuja kanaly RSS. Poniewaz NetNewsWire synchronizuje sie z wszystkimi czytnikami RSS NewGators, to jesli przeczytasz cos na Iphonie to nie musisz czytac tego ponownie na Macu lub innym komputerze> Bedzie to automatycznie zaznaczone jako przeczytane - gdziekolwiek. Mozesz rowniez zapisac newsy na pozniej przez technologie Clippings i jakakolwiek rzecz, ktora zapiszesz jest pozniej dostepna na twoim innym komputerze. To jest wspaniala (prosta) droga do zapisania czegos i przeczytania gdy masz wiecej czasu.
Co jest nowego w tej wersji ? :
Poprawiono blad, gdy NetNewsWire bylby zbyt wolny do usuwania przeczytanych i nieczytanych rzeczy ( generalnie czytanych rzeczy).
Jezyk :
Angielski
Wymagania:
Compatybilny z iPhone i iPod Touch
Wymaga wersji oprogramowania iPhone 2.0

To tyle z AppStore, teraz dalsza czesc mojego opisu ;)
Co potrzeba oprocz zainstalowania NetNewsWire na telefonie ? Trzeba wejsc na strone http://www.newsgator.com i zarejestrowac sie

Obrazek

Po zarejestrowaniu nalezy sie zalogowac. Strona po zalogowaniu wyglada mniej wiecej tak :

Obrazek

Czerwonym kolorem zaznaczylem kanaly, ktore ja subskrybowalem. W kolku zielonym znajdziecie wszelkie interesujace Was ustawienia : dodawanie nowych kanalow, edycja, zmienianie nazw, sortowanie itp. Poszukajcie, poklikajcie, sami do wielu rzeczy dojdziecie :) Generalnie wybrane przez nas kanaly RSS mozna dodawac na kilka sposobow, ale mnie osobiscie 2 interesuja : pierwszy to wklejenie skopiowanego wczesniej linka do kanalu (ma rozszerzenie rss lub xml jesli sie nie myle), a drugi to na odnosniku do kanalu RSS na stronie internetowej (np pdaclub.pl BBC czy innej) klikamy w obrazeczek Newsgator.

Obrazek

Po wprowadzeniu wszystkich zmian (dodaniu nowych kanalow RSS, usunieciu starych, innych wlasnych przerobkach) logujemy sie do NetNewsWire w iPhonie, chwilke zajmuje aktualizacja i mozemy sie cieszyc najnowszymi informacjami w interesujacych nas tematach. To, czy dany news jest rozbudowany, czy krotki, czy ma fotki czy nie - zalezy od portalu/strony www, do ktorej dany RSS nawiazuje. W kazdym momencie mozemy zobaczyc calosc newsa klikajac na przycisk Open in Safari.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
kregowski

Postprzez olek_ciom Wt, 21 paź 2008, 14:49:37

Dzięki bardzo przydatna aplikacja :)
olek_ciom

Mój: iPhone 3G
iOS: 3.0
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Recenzje App z AppStore