Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Nav4D Poland Nav4D WEU czy ktoś tego uzywa ?

Aplikacje do nawigacji, mapy, gps

Postprzez mc55 N, 22 lip 2012, 08:38:00

Witam, ostatnio rozglądałem się za jakąś niskobudżetową nawigacją na iphone,automapę kupiłem (10 EUR/7 albo 10 dni) ale jakoś mi nie przypadła do gustu , więc rocznej nie zakupię, ale natknąłem się na dość tanią aplikację Nav4D western europe, oraz Nav4D Poland każda po 2,99 E, bez ograniczeń czasowych.
Czy ktoś może się podzielić wrażeniami z użytkowania, widziałem jeden test (recenzję) ale tyczył się chyba poprzednich wersji i był ze stycznia 2011 a wówczas cena tej aplikacji wynosiła 20 EUR.
mc55

Postprzez albartos N, 22 lip 2012, 10:43:59

O działaniu aplikacji się nie wypowiem, bo nie używałem, ale zwróć uwagę, że za 2,39€ dostajesz tylko program. Subskrypcja na miesiąc kosztuje kolejne 2,39€, a na 6 miesięcy 6,99€. Więc do końca taka tania nie jest.
albartos

Mój: brak
iOS: 0.0.0
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Nawigacja GPS