Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

najlepsza folia na ipada ?

Opisy, recenzje oraz dyskusje o wszelkich akcesoriach do iPada

Postprzez Beatryche So, 15 sty 2011, 02:42:11

hej, czy ktoś się orientuje jaka jest najlepsza folia na ipada? chodzi mi o to zeby folia nie zakłóciła pracy ekranu dotykowego, koleżanka kupiła w punkcie z telefonami folie na swojego iphona i nie dość że folia jakby zmniejszyła dokładność ekranu dotykowego to jeszcze po 2 tygodniach zaczęła sie odklejać pozostawiając ślady kleju!!!! a folia kosztowała 25 zł za sztukę, jak widać drogo nie zawsze oznacza dobrze....
wertujac internet natknąlem sie na stronkę www.4gf.pl ceny maja dość fajne jeżeli kupować multi packi, czy ktoś z was już coś tam zamawiał? będę wdzięczna za jakieś info....
pozdrowienia
Beatryche

Mój: iPad
iOS: 05
Jailbreak: Nie

Postprzez Lita So, 15 sty 2011, 08:46:03

25,- za sztukę to raczej tanio...

Ja polecam InvisibleShield lub Ozaki. Niestety to są drogie folie -koło 100,- ale za to bezklejowe ;)
InvisibleShield ma odrobine faktury co zupełnie nie przeszkadza ani nie zmniejsza reakcji ekranu, za to daje fajny połysk i brak paluchow ;)
Ozaki - bardzo fajna, z powłoką antyrefleksyjną, matowa, z powłoką antypalczastą ;) Jednak mimo wszystko troszkę palców na niej sie odbija, choć zdecydowanie mniej niż na gołym ekranie.

Ja obecnie korzystam z Ozaki - nakłada sie łatwo, nawet jak zdarzą sie pęcherzyki powietrza to łatwo jest je usunąć.

InvisibleShield mam w zapasie jak Ozaki sie zuzyje - mam IS na iPhone i bardzo sobie chwale. Założenie na iPhone mi nie sprawiło trudności, choć niektórzy narzekają. Nie wiem jak będzie z założeniem IS na iPad. Na razie Ozaki sie swietnie trzyma (już miesiąc ;) ) wiec IS leży spokojnie czekając na lepsze czasy.
naprawdę naprawdę razem, na pewno po prostu oddzielnie ... w ogóle, wziąć, ączać i wyłączać.
_________
 Telefon: iPhone 6, 64GB,
 Komputer: MacBook Pro 13" 2010,
 Tablet: iPad Pro 9,7 Cellular
Apple Watch Series 2
Apple TV2 JB
Apple TV3
Lita

Mój: iPhone 6
iOS: 10.2.1ß
Game Center: Lita13

Postprzez Tachobis Cz, 22 gru 2011, 11:55:05

Używam invisible shield od przeszło 3 miesiecy i moge powiedzieć że zapomniałem że ją wogóle mam.
Świetnie przylega a samo założenie trwało 2 minutki wraz z czyszczeniem Ipada :)
Warto wydać raz a dobrze te 100 zł
Tachobis

Mój: iPhone 3G
iOS: 4.0

Postprzez marszal Cz, 22 gru 2011, 15:15:36

Ja kupiłem na iPada folię w *ispam* DEXIM folia Ultra Clear Screen Protector za ok 60zł i nie narzekam ;)
był iPhone 3G, (3x) iPhone 4 i iPad 3G
jest iPhone 4S
marszal

Mój: iPhone 4S
iOS: 5.1.1

Postprzez Adisb N, 15 sty 2012, 15:10:18

Wiecie Gdzie kupić w dobrej cenie invisible shield lub Zagg'a? na iPada 2?
:P
Telefon: iPhone 4 16GB, iPhone 4S 16GB
Tablet: iPad 2 16GB
Odtwarzacz: iPod Shuffle / iPod Classic
Adisb

iOS: 5.0.1

Postprzez marszal N, 15 sty 2012, 18:35:43

nie wygłupiaj się i kup w *ispam* lub Cortlandzie, ew na allegro ale ja śpiąc spokojnie i mając pewność że to ori to kupiłbym w jednym z tych dwóch sklepów.
był iPhone 3G, (3x) iPhone 4 i iPad 3G
jest iPhone 4S
marszal

iOS: 5.1.1

Postprzez lewaros Śr, 4 kwi 2012, 20:19:19

Witam.

Ja polecam za to bestskinsever - folia za 10$ a jest naprawdę bardzo dobrej jakości, zamówienie prosto z US.

Korzystam już jakieś 1 miesiąc, i póki co nie mam nawet najmniejszej ryski. Folia sprawuje się idealnie, do tego mniej się palcuje niż bez folii.

Pzdr
lewaros

Mój: brak
iOS: 4.0

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iPad