Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Muzyka na iPhone problem

Ogólne dyskusje o Apple (poza sprzętami z iOS)

Postprzez ip1234567890 Pt, 14 paź 2016, 20:28:50

A więc chciałam wgrać muzykę, wgrałam jedną piosenkę i czasem jest tak, że aktualizują się pliki muzyki i w tym momencie miały się zaktualizować, czekałam ok 2 godzin ale dalej było napisane, że mam czekać, nie odłączałam kabla USB i próbowałam wgrywać inne piosenki i się wgrały, ale później jak chciałam następną to pojawiło się znowu, że aktualizuje i jak się zakończyło to usunęła mi się cała muzyka :( została tylko ta jedna piosenka którą chciałam wgrać, cała muzyka którą miałam na iPhonie pokazuje się w itunes -> na moim urządzeniu -> muzyka. A na telefonie to co widać na zdjęciu ta jedna piosenka. Co mam zrobić żeby przywrócić tę muzykę całą? da się to jakoś zrobić bez odtwarzania kopii zapasowej skoro mi się jeszcze na itunes wyświetla? Proszę o pomoc to dla mnie bardzo ważne :( nie wiem czy taki post już był, ale proszę o pomoc bo boje się odłączyć ten kabel USB bo mi ta muzyka zniknie. Pomocy! :(
:cry: :bezradny:

http://**************** <- Tu w pytaniu na innym forum są załączniki zdjęć które dodałam, jak się kliknie na zdjęcie to się powiększy.
ip1234567890

Mój: iPhone 4S
iOS: 9.3.5
Jailbreak: Nie

Postprzez artur_n So, 15 paź 2016, 17:16:34

Jeden wielki bałagan w wypowiedzi.

W iTunes masz zbiór muzyki i tylko zaznaczasz co ma się synchronizować z telefonem.
Everybody lies...
artur_n

Mój: iPhone
iOS: 11
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Apple Ogólnie