Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

[Tweak] Mobius przewijaj strony na pulpicie bez końca.

Szczegółowe, ze screenami, ustawieniami itp. opisy aplikacji z Cydii (ogólnie po JB)

Postprzez edward Cz, 20 lut 2014, 15:24:13

Mobius

Kategoria: Modyfikacja
Wersja: 1.0.2
Cena: Darmowa
Dostępna w: Cydia repo http://repo.tylercasson.com/
Rozmiar: 152 kb

Wymagania: Kompatybilne z iPhone,iPad i iPod Touch z zainstalowanym iOS 7.0-7.0.5

Screeny:

Opis aplikacji:
Mobius to nic innego jak alternatywna modyfikacja dla płatnego Wraparound nie wspieranego już do iOS 7.
Mobius pozwala nam na przewijanie na naszych iUrządzeniach pulpitów/stron na springboard bez końca w kółko.
Jest kompatybilny z wieloma innymi modyfikacjami takimi jak:
Bigify,Gridlock 2,Five-Column Springboard,FolderEnhancer 2,HomeScreenDesinger,Infiniboard,Cylinder,Infinifolders,IconoclasmMultiIconMover+,More Icons,Springtomize3,Barrel,Fav,iWidgets.
Polecam wszystkim , którzy zapłacili za Wraparound ( ja płaciłem) a brakowało go w iOS 7.
iPhone 7 Rose Gold-32giga iOS 10.0.2
edward

Mój: iPhone 7
iOS: 10.0.2
Jailbreak: Nie
Game Center: szwarc

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Recenzje App z Cydii