Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Mandala Kolorowanki

Szczegółowe recenzje, ze screenami opisy innych (poza grami) aplikacji z AppStore

Postprzez peaksel Wt, 30 sie 2016, 09:55:42

Mandala Kolorowanki

Kategoria: Rekreacyjne
Wersja: 1.0
Cena: Darmowa
Rozmiar: 71.2 MB
Wymagania: iPhone, iPad, iPod touch, firmware 7.0 lub nowsze
Link bezpośredni do AppStore:https://itunes.apple.com/us/app/mandala-coloring-pages-anti/id1147119609?ls=1&mt=8

Screeny:

Obrazek Obrazek

Opis aplikacji:

Bycie dorosłym to ciężka sprawa, ale i my zasługujemy na chwilę zabawy! Wypróbuj aplikację Mandala kolorowanki – nasze kolorowanki dla dorosłych to katalog, który wypełniają najróżniejsze mandala wzory. Nasze malowanky dla dorosłych zapewnią ci szybką ucieczkę od stresów dorosłego życia i odwrócą uwagę od pracy, trosk o dzieciaki oraz innych kłopotów. Jesteś najważniejszą osobą w swoim życiu, więc zatroszcz się o swoją duszę i wybierz się w duchową przygodę do świata wypełnionego przez MANDALA KOLOROWANKI!

FUNKCJE:

★ Muzyka w tle włączona/wyłączona
★ Rozmaite palety kolorów
★ Moja paleta – stwórz swoją własną paletę kolorów
★ Mnóstwo zróżnicowanych barw i odcieni do wyboru
★ 30 kolorowanek z mandalami
★ Podziel się swoją sztuką na Twitterze, Facebooku i/lub Instagramie
★ Moje dzieła – zapisz swoje pokolorowane obrazki w galerii
★ Opcja przybliżenia obrazu umożliwia szczegółowe kolorowanie
peaksel

Mój: iPhone 3G
iOS: 4.0
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Recenzje App z AppStore