Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

macOS Sierra

Newsy ze świata Mac i Mac OS X

Postprzez artur_n Wt, 20 wrz 2016, 19:09:35

Witajcie,

Już dziś można pobrać z App Store nowy system macOS Sierra.

Obrazek

https://itunes.apple.com/pl/app/macos-s ... l=pl&mt=12

Mój już się pobiera ;)
Everybody lies...
artur_n

Mój: iPhone
iOS: 11
Jailbreak: Nie

Postprzez matahari So, 24 wrz 2016, 15:25:37

I jak ;) zadowolony :?: :-]
matahari

iOS: 11.2.4
Game Center: Yamaha XV 1900

Postprzez kubalon1 So, 24 wrz 2016, 17:30:33

Nareszcie handoff i AirDrop chodzi jak należy,płynność porównywalna i fajny dodatek możliwość kopiowania między urządzeniami
kubalon1

Mój: iPhone 6S
iOS: 10.1.1

Postprzez mymon So, 24 wrz 2016, 21:49:31

Pierwszy system Apple którego nie zainstaluję bo niby po co?.. nie ma ani jednej funkcji którą chciałbym mieć a jestem przekonany że ma kupę błędów (jak każdy nowy OS) których również nie potrzebuję :P
I see dumb people… they're everywhere… they walk around like everyone else… they don't even know that they're dumb…
And… Some of them… They post here
mymon

Mój: brak
iOS: Lolipop
Jailbreak: Tak

Postprzez artur_n Śr, 28 wrz 2016, 20:26:42

System śmiga bardzo dobrze. Nie zanotowałem żadnych "zawiech". Jedynie mam wrażenie że pamięci RAM zjada więcej. Ale nie ma tragedii.
Everybody lies...
artur_n

iOS: 11

Postprzez mymon Śr, 28 wrz 2016, 21:42:51

nadal nic za nim nie przemawia.. no chyba ze ktoś bardzo potrzebuje logowanie zegarkiem (ja akurat mam citizena którego nie muszę ani ustawiać ani ładować) wielkie zmiany w Photos też mnie nie przekonują bo nie używam ichniej biblioteki
Nie mówię że to zły system.. "OSX" zawsze był lepszy niż inne a do tego robiony pod konkretny hardware ale po prostu dla większości absolutnie nic nie wnosi - więc po co upgrade i niepotrzebne schody (a tych trochę jest.. znowu indeksacja.. znowu fochy ma wifi.. do tego cale środowisko ports i wine.. ) jakoś wolę przeczekać te szaleństwo.. na szczęście Mac nie iPhone nikt mnie do upgrade nie zmusi :P
I see dumb people… they're everywhere… they walk around like everyone else… they don't even know that they're dumb…
And… Some of them… They post here
mymon

Mój: brak
iOS: Lolipop
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Mac News