Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Mac nie może połączyć się z iCloud. Hasło działa na ok 1 sek

Wszelkie inne dyskusje związane z Mac OS

Postprzez Lita Pt, 23 paź 2015, 21:02:34

Pojawił się u mnie dziwny problem na MBA (OS X 10.11.1)
Wyskoczył mi komunikat o treści:
"Mac nie może połączyć się z iCloud. xxxxxxxx@xxxx.xxx zgłasza problem. Aby rozwiązać problem otwórz preferencje iCloud"

No więc otwieram, konieczne jest podanie hasła do Apple ID. Podaję i wszystko staje się aktywne na około 1 sekundę, po czym ponownie wyskakuje powyższy komunikat.
Ktos się spotkał z czymś takiem? Jakieś sugestie?

Obrazek
naprawdę naprawdę razem, na pewno po prostu oddzielnie ... w ogóle, wziąć, ączać i wyłączać.
_________
 Telefon: iPhone XS Max 64GB,
 Komputer: MacBook Pro 13" 2017 TB,
 Tablet: iPad Pro 9,7 Cell
Apple Watch 4
Apple TV4K
Apple TV3
Lita

Mój: iPhone 6
iOS: 10.2.1ß
Jailbreak: Nie
Game Center: Lita13

Postprzez mymon So, 24 paź 2015, 12:39:55

Lita ten system jest niedorobiony.. jak to beta.. można to łatac ręcznie ale tyle tego jest że lepiej poczekac na update od Apple
jak bardzo chce Ci się z tym bawić to Ci tylko podpowiem że ten konkretny problem z iCloud leży w keychain - musisz w keychain znaleźć swoje konto i je nadpisać
I see dumb people… they're everywhere… they walk around like everyone else… they don't even know that they're dumb…
And… Some of them… They post here
mymon

Mój: brak
iOS: Lolipop
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Dyskusja ogólna (Mac OS)