Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

[Organizer?] LockInfo

Szczegółowe, ze screenami, ustawieniami itp. opisy aplikacji z Cydii (ogólnie po JB)

Postprzez FiTzu Cz, 12 lis 2009, 16:27:52

LockInfo

Kategoria: Tweaks
Wersja: 1.0.115
Cena: 4.99$ lub trial na 14 dni
Dostępna w: Cydia, repo: ModMyi; wersje beta: david.ashman.com/apt/beta
Wymagania: ??, chyba OS 3.x

Screeny:
Spoiler:

Opis aplikacji:
Alternatywa dla IntelliScreen, moim zdaniem bardzo ładna. Obsługuje jak do tej pory takie plugin'y jak: Mail, Kalendarz, SMS, Połączenia <- w standardzie, oraz WeatherIcon po doinstalowaniu. Wkrótce ma obsługiwać również: Twitter'a, Facebook'a, Todo, Things, PNS, MMS i inne.

Motyw na pierwszym screenie to Gruppled LockInfo; jeśli ktoś chce to chętnie pomogę w konfiguracji Gruppled LockInfo, bo wbrew pozorom nie jest to takie proste; Weather Icon chyba Klear. Na drugim screenie jest fabryczny motyw.
Nie pomagam na PW. Do zadawania pytań służy forum.
Chcesz wygrać aplikację? Sprawdź aktywne konkursy -> Konkursy myiPhone
.Bombing.For.Peace.Is.Like.Fucking.For.Virginity.
FiTzu

Mój: iPhone 6
iOS: 9.3
Jailbreak: Nie
Game Center: iFiTzu

Postprzez Lita Cz, 12 lis 2009, 16:37:30

No zapowiada się całkiem ciekawie. Jednak pozostanę przy Intelliscreen jako że na to wywaliłam już kasę i wywalać ją po raz drugi na cos bardzo podobnego byłoby głupotą ;)

BTW - troche nie w temacie... jak patrzę na te Twoje dostępne 145 MB RAM to mnie lekka zazdrość zżera :twisted:
naprawdę naprawdę razem, na pewno po prostu oddzielnie ... w ogóle, wziąć, ączać i wyłączać.
_________
 Telefon: iPhone 6, 64GB,
 Komputer: MacBook Pro 13" 2010,
 Tablet: iPad Pro 9,7 Cellular
Apple Watch Series 2
Apple TV2 JB
Apple TV3
Lita

iOS: 10.2.1ß
Game Center: Lita13

Postprzez lukejag Cz, 12 lis 2009, 17:11:43

Bardzo fajna i funkcjonalna nakładka na LS. Używam od około 3 tygodni. Konfiguracja głównie domyślna, a w paru miejscach metodą prób i błędów. Suma sumarum po personalizacji bardzo przydatna rzecz.

Lita napisał(a):jak patrzę na te Twoje dostępne 145 MB RAM to mnie lekka zazdrość zżera

ale powód dla którego musiał sobie zaserwować 3GS'a już nie jest taki fajny :(
iPhone 3G [S] 3.0 JB -> 3.0.1 JB -> 3.1.2 JB > 3.1.3 JB > 4.0 > 4.0.1 JB
lukejag

Mój: iPhone 3GS
iOS: 4.0.1
Jailbreak: Tak

Postprzez Lita Śr, 20 sty 2010, 22:32:24

iAdmin napisał(a):Obrazek

FiTzu napisał(a):[b]To motyw 235_teehanlax do Lockinfo. A "page indicators" na HomeScreenie można wyłączyć lub przesunąć. Na dowód przedstawię to samo z motywem Gruppled.:
Obrazek

Właśnie instaluję LockInfo... z Intelliscreen nie korzystam już jakis moment, odkąd pojawyiły sie QuickWidget. mamy z QWidgets chwilowo mały problem, z ktorym poki co nie umiemy sobie poradzić, więc QW jest u mnie w zawieszeniu i postanowiłam pobawić sie LockInfo.

Co do powyzszych quotes -> bardzo mi sie podoba motyw 235_teehanlax - jest taki fajny, przejrzysty...

Co do motywu Gruppled - jak dla mnie jest lekko za bardzo naćkane.... No nic - pobawię się i może zakupię?

BTW - nareszcie jakies nowe zajęcie z iP ;)
naprawdę naprawdę razem, na pewno po prostu oddzielnie ... w ogóle, wziąć, ączać i wyłączać.
_________
Apple Watch Series 2
Apple TV2 JB
Apple TV3
Lita

Postprzez FiTzu Cz, 21 sty 2010, 00:07:59

Lita napisał(a):Co do motywu Gruppled - jak dla mnie jest lekko za bardzo naćkane

Wyższość nad 235_teehanlax ma taką, że prognozę pogody podaje na kilka dni, a nie na jeden.

Kolejne ciekawe LS za pomocą Lockinfo poniżej. Nie podam repo, bo nie ma. Jak ktoś zainteresowany to piszcie na PW. Tak samo jeśli chcecie używać nakładek, ale bez Winterboard - piszcie.

HTC LockStyle + Gruppled
Obrazek
Kolejny od tegoi samego autora:
Obrazek
FiTzu

Postprzez Lita Cz, 21 sty 2010, 01:13:13

Oba mi sie podobają :)

Za to u mnie pojawił sie jakby maly problem - za cholerę nie mozna sie do mnie dodzwonic ani wysłać smsa :o .... qrcze ... a miałam sie wczesniej połozyc :?

jak to jest że na tych screenach jest pogoda zarówno na górze jak i potem w zakladkach? Cos u mnie chyba nie do końca to wszystko smiga :hmm:
_________
Apple Watch Series 2
Apple TV2 JB
Apple TV3
Lita

Postprzez Lita Cz, 21 sty 2010, 01:20:16

wrrrr posiedzialam sobie nad tym a chyba i tak przyjdzie mi to odinstalowac :evil: Mam totalnie głuchy telefon - ja dzwonic moge ale jak sie do mnie dzwoni to w słuchawce głucha cisza.... nawet sygnalu nie ma :im_stupid:
_________
Apple Watch Series 2
Apple TV2 JB
Apple TV3
Lita

Postprzez FiTzu Cz, 21 sty 2010, 01:32:07

Lita napisał(a):za cholerę nie mozna sie do mnie dodzwonic ani wysłać smsa

Dziwne. Którą wersję Lockinfo masz zainstalowaną?? Jeśli 2.0 to możliwe, bo jest w becie jeszcze. Na modmyi jest wersja 1.1.14 (czy jakoś tak i jest bezawaryjna jak narazie)
Lita napisał(a):jak to jest że na tych screenach jest pogoda zarówno na górze jak i potem w zakladkach? Cos u mnie chyba nie do końca to wszystko smiga

nad tym trzeba się trochę więcej napracować. Mi się nie chciało, ale linki masz na PW.

Lita napisał(a):chyba i tak przyjdzie mi to odinstalowac

może napisz do Ashmana jak wygląda problem...
FiTzu

Postprzez wygrac Cz, 21 sty 2010, 01:53:00

Lockinfo jest stare jak świat bo bawię się tym już od kilku miesięcy.
Lita Twoje problemy wynikają z tego, że albo tak jak Fitzu napisał masz 2.0 albo co raczej pewniejsze gryzą Ci się dodatkowe zainstalowane pierdoły z cydii.

Niestety na dzień dzisiejszy instalowane np. lockinfo, cydgets i jeszcze czegoś naraz mija się z sensem gdyż każdy z tych programów korzysta z programów trzecich i zaczynają się nawzajem ze sobą pluć.

Prosta rada - powolna rzeź programów zainstalowanych z cydii związanych z lockscreenem oraz themes oraz dostępnych w ustawieniach.

Ale kurcze te nowe themes są niezłe ;] Ten duży kalendarz jest fajny ale im bardziej się bajerancko tam upiększa tym mniej ramu zostaje ;[

A to dla Ciebie Fitzu jakbyś sam chciał się pobawić
http://www.hackthatphone.com/3x/themes_ ... page3.html

A do większej ilości ramu na 3g to polecam "zabawę" z programem z cydii - iphonevm , mógłby go ktoś też opisać ;]

A do Ciebie Fiztu ważne pytanie:
Cydgets czy lockinfo?
wygrac

Postprzez Lita Cz, 21 sty 2010, 01:56:06

:) .... działa Obrazek
_________
Apple Watch Series 2
Apple TV2 JB
Apple TV3
Lita

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Następna strona

Powrót do Recenzje App z Cydii