Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

kupno nawigacji poza appstore

Aplikacje do nawigacji, mapy, gps

Postprzez ikswezclam Pn, 13 cze 2011, 16:04:53

Chciałbym kupić nawigację Sygic na iPhone 4 niestety nie posiadam karty kredytowej, jest mozliwosc kupienia tej lub innej nawigacji poza appstore i zainstalowanie jej na iPhone? Powoli zaluje ze dalem sie nabrac na marketing i kupic ta zabawkę, ten telefon jest wrogiem uzytkownika sam w sobie zeby nawet dzwonka nie mozna bylo sobie dowolnego ustawic, od zawsze mialem rozowa pantere ;[
ikswezclam

Mój: iPhone 4
iOS: 4.3.3
Jailbreak: Nie

Postprzez Lita Pn, 13 cze 2011, 16:13:33

ikswezclam, można kupić nawigację w AppStore bez karty kredytowej. Wystarczy konto na amerykańskim AppStore i iTunes Gift Card
ikswezclam napisał(a):en telefon jest wrogiem uzytkownika sam w sobie zeby nawet dzwonka nie mozna bylo sobie dowolnego ustawic,

możesz ustawić sobie dowolny dzwonek i to bez robienia jailbreak - wystarczy aplikacja z AppStore do robienia dzwonków, następnie wrzucasz taki zrobiony dzwonek na komputerze w iTunes w zakładkę dzwonki i synchronizujesz - cała filozofia. 12-to latki sobie z tym świetnie radzą ;)
naprawdę naprawdę razem, na pewno po prostu oddzielnie ... w ogóle, wziąć, ączać i wyłączać.
_________
 Telefon: iPhone 6, 64GB,
 Komputer: MacBook Pro 13" 2010,
 Tablet: iPad Pro 9,7 Cellular
Apple Watch Series 2
Apple TV2 JB
Apple TV3
Lita

Mój: iPhone 6
iOS: 10.2.1ß
Game Center: Lita13

Postprzez iAdmin Pn, 13 cze 2011, 17:14:44

Nie trzeba mieć od końca 2008r. karty kredytowej. Może być też zwykła, płaska debetówka ale chyba nie każda jest przyjmowana. Na pewno musisz w banku dla takiej akrty ustawić limit płatności internetowych.

Do dzwonków nie trzeba nawet dodatkowej aplikacji z App Store, są też programy na windowsa (na mac os x pewnie też) do tego celu.
Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.0.2
Jailbreak: Tak

Postprzez jedi Pn, 16 sty 2012, 00:05:07

żeby bezproblemowo wgrać dzwonek musi on mieć do 30sek i być w formacie mp4 (aac lc) ale rozszerzenie pliku wymagane żeby itunes uznało za dzwonek to m4r (r od ringtone zapewne).

tym programem
Kod: Zaznacz cały
http://www.ocenaudio.com.br/
mozna sobie bezproblemowo przyciac dowolny plik audio i zapisac jako mp4 po czym wystarczy zmienic rozszerzenie i wrzucic w itunes :)
jedi

Mój: brak
iOS: 7

Postprzez bracki19 Śr, 16 sty 2013, 20:10:04

Ewentualnie http://audiko.net/
Masz opcję wyszukiwania gotowych lub wrzucania własnych. Mają też swoją aplikację na iOS.
bracki19

Mój: iPhone 4S
iOS: 7.0

Postprzez edward Śr, 16 sty 2013, 20:29:24

jedi napisał(a):żeby bezproblemowo wgrać dzwonek musi on mieć do 30sek i być w formacie mp4 (aac lc) ale rozszerzenie pliku wymagane żeby itunes uznało za dzwonek to m4r (r od ringtone zapewne).

tym programem
Kod: Zaznacz cały
http://www.ocenaudio.com.br/
mozna sobie bezproblemowo przyciac dowolny plik audio i zapisac jako mp4 po czym wystarczy zmienic rozszerzenie i wrzucic w itunes :)

Widziałeś kiedy był ostatni post?
To forum nie jest do nabijania postów.
A po za tym jest na forum obszerny wątek o robieniu i wgrywaniu dzwonków.
iPhone 7 Rose Gold-32giga iOS 10.0.2
edward

Mój: iPhone 7
iOS: 10.0.2
Game Center: szwarc

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Nawigacja GPS