Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Kody na aplikację OPlayer

Chcesz wygrać aplikacje na iPhone'a? Weź udział w konkursach

Postprzez FiTzu Śr, 29 lut 2012, 15:47:12

KONKURS

Obrazek

Do zdobycia jest 8 kodów promocyjnych (5 dla iPhone, 3 dla iPad) na aplikację OPlayer - odtwarzacz filmów z napisami na twoim iPhone

Zasady konkursu:
1. Konkurs tylko dla użytkowników forum.myiphone.com.pl zarejestrowanych do 28.02.2012.
2. Aby wygrać kod promocyjny należy umieścić w tym temacie post na temat filmu jaki polecacie obejrzeć, wraz z krótką (na 500-1000 znaków) recenzją tego filmu oraz z notatką czy ma być to kod na iPhone czy iPad.
3. Recenzja nie może być skopiowana z jakiegoś serwisu filmowego, tylko napisana przez użytkownika na potrzeby konkursu. Skopiowane oraz niezgodne z zasadami ortografii recenzje nie biorą udziału w konkursie.
4. Konkurs trwa do wyczerpania puli kodów, czyli do momentu otrzymania 8 recenzji zgodnych z zasadami.
5. Kody zostaną przesłane przez PW (prywatne wiadomości). Termin realizacji kodów to 29.03.2012, po tym terminie kody tracą ważność.

Realizacja kodów promocyjnych na aplikacje w PL App Store
Nie pomagam na PW. Do zadawania pytań służy forum.
Chcesz wygrać aplikację? Sprawdź aktywne konkursy -> Konkursy myiPhone
.Bombing.For.Peace.Is.Like.Fucking.For.Virginity.
FiTzu

Mój: iPhone 6
iOS: 9.3
Jailbreak: Nie
Game Center: iFiTzu

Postprzez sebmal Śr, 29 lut 2012, 16:44:29

Polecam polski film z 1965 roku „Lekarstwo na miłość”. Jest to moim zdaniem jedna z najlepszych polskich komedii z okresu PRL, oparta na książce Joanny Chmielewskiej „Klin”. Pomimo, że film ma już prawie pięćdziesiąt lat i został nakręcony w czasach rozkwitu socjalizmu, nadal ogląda się go bardzo przyjemnie i dużym zainteresowaniem. To co mnie najbardziej podoba się w tym filmie, to praktycznie brak nachalnej propagandy socjalistycznej, która była wówczas wszechobecna w filmach czy telewizji. Film nakręcony jest bardzo sprawnie, a dialogi są fantastycznie napisane (współautorką scenariusza jest w końcu sama Joanna Chmielewska). Głównym „bohaterem” tej komedii kryminalnej jest telefon, pod który przypadkowo dzwonią fałszerze banknotów, z czego wynikają przezabawne perypetie. Dziś w dobie iPhone’a takie sytuacje nie mają już miejsca, numery telefonów mamy zapisane w kontaktach, a najwygodniejszym sposobem komunikowania się przestępców zapewne są wiadomości SMS czy iMessage :-) Z rozbawieniem można obejrzeć jak w latach 60-tych telefon był dobrem luksusowym, a budki telefoniczne były jednymi z najbardziej obleganych miejsc w każdym mieście – coś zupełnie niezrozumiałego już dla nas w dzisiejszych czasach. Film naprawdę warty obejrzenia i jeśli otrzymam kod na iPhone, to chętnie go znów obejrzę dzięki aplikacji OPlayer :-)

/Edit by FiTzu
Kod wysłany. Pozostały 4x iPhone 3x iPad
Ostatnio edytowano Śr, 29 lut 2012, 16:45:29 przez sebmal, łącznie edytowano 1 raz
sebmal

Mój: iPhone 4
iOS: 5.0
Game Center: sebmal

Postprzez rosinmi Śr, 29 lut 2012, 16:44:47

Dziś w związku z konkursem chciałbym polecić film dokumentalny Wernera Herzoga "Spotkania na krańcach świata". Film jest w calości kręcony na Antarktydzie, na stacji polarnej w której mieszkają naukowcy. Niby nic wielkiego, jako że naukowcy na Antarktydzie to chleb powszedni, jednakże Herzog pokazuje nam ludzi specyficznych, oryginalnych i nietuzinkowo patrzących na świat. W tym przede wszystkim tkwi siła jego filmu. Opowieść jest serią wywiadów z mieszkańcami stacji, ludźmi dla których pobyt na niej to albo przygoda życia albo naukowa praca dla której byli w stanie porzucić dobra doczesne i wyjechać na lata w mroźne i puste obszary Ziemi. Co ich tam ciągneło i dlaczego zdecydowali się na taki krok dowiecie się z filmu, ja natomiast dodam jeszcze że za fascynującymi opowieściami kryje się istota człowieczeństwa która skłania do przemysleń na temat własnej egzystencji. Polecam wszelkim wielbicielom natury ale również ludziom generalnie otwartym na świat, nawet tak nieprzyjazny jak Antarktyda.

Jeśli zaslużę to poproszę kod na ipada.:)

/Edit by FiTzu
Kod wysłany. Pozostały 1x iPhone 1x iPad
Ostatnio edytowano Śr, 29 lut 2012, 23:10:41 przez rosinmi, łącznie edytowano 1 raz
rosinmi

Mój: iPhone 4
iOS: 5.1

Postprzez kociu Śr, 29 lut 2012, 18:43:26

Ja z kolei chciałbym polecić wszystkim świetny moim zdaniem film produkcji USA z 2008 roku pod tytułem "Juno".
Film ten z pozoru lekki i przyjemny porusza bardzo trudną kwestię niechcianego czy też niespodziewanego macierzyństwa. Jest to moim zdaniem bardzo wartościowy obraz ponieważ pokazuje on wachlarz możliwości przed jakimi stają młodzi rodzice i bolączki z jakimi muszą się uporać. Uważam że film ten powinna obejrzeć każda młoda dziewczyna wchodząca w wiek dojrzewania, bo pokazuje on w przystępny sposób, że niechciana ciąża nie musi być 'końcem świata' i są inne drogi niż aborcja czy zostanie bardzo młodym rodzicem, a dodatkowo możemy sprawić, że życie innej osoby nabierze sensu i uczynić ją szczęśliwą.

Doświadczamy dylematów moralnych bohaterów, a także widzimy jak bardzo mylące mogą być pozory i że nie każdy kto jest fajny i cool nadaje się do roli w jakiej przychodzi mu się znaleźć.

Uważam że jest to bardzo wartościowy film i z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu i w każdym wieku, bo mimo lekkiej formy jest bardzo poruszający i wartościowy, a dodatkowo nie raz przyjdzie nam się zaśmiać, nie wspominając już o wspaniałej muzyce która towarzyszy nam już od pierwszych scen.

Z czystym sumieniem "Kamil poleca !!! "

poproszę o wersję na ipada:)

/Edit by FiTzu
Kod wysłany. Pozostały 4x iPhone 2x iPad
kociu

Mój: iPhone 3G
iOS: 1.1.3

Postprzez FiTzu Śr, 29 lut 2012, 19:31:21

sebmal, kociu, kody na PW.
rosinmi, czekam na wersję z polskimi znakami diakrytycznymi i kod do Ciebie też poleci.
FiTzu

Postprzez SOTBMP Śr, 29 lut 2012, 19:32:53

Wszystkim czytelnikom forum myiphone.com.pl z całą stanowczością chciałbym polecić obejrzenie nie jednego, lecz trzech filmów, tworzących trylogię "The Godfather" (pol. "Ojciec Chrzestny"). Historia zawarta w filmach oparta jest na motywach zaczerpniętych z powieści Mario Puzo pod tym samym tytułem. Zarówno gra aktorska, jak i artystyczny obraz produkcji są na najwyższym poziomie, co plasuje dwie pierwsze części trylogii niezmiennie od wielu lat na miejscu drugim i trzecim w rankingu międzynarodowego portalu internetowego IMDb.com "Top 250 Movies". Trylogia "Ojciec Chrzestny" porusza ponadczasowe wartości, takie jak: szacunek, honor, rodzina. Reżyser Francis Ford Coppola jak nikt inny potrafi przenieść widza do Nowego Jorku przesiąkniętego klimatem włoskiej kultury, w którym słychać sycylijskie melodie i czuć smak dobrze przyrządzonego makaronu.

Poproszę wersję na iPhone ;-)

/Edit by FiTzu
Kod wysłany. Pozostały 3x iPhone 2x iPad

EDIT: Dziękuję serdecznie!
Ostatnio edytowano Śr, 29 lut 2012, 20:19:39 przez SOTBMP, łącznie edytowano 1 raz
SOTBMP

Mój: iPhone 5S
iOS: 11,1

Postprzez FiTzu Śr, 29 lut 2012, 19:42:03

SOTBMP, kod na PW.
FiTzu

Postprzez fiemka Śr, 29 lut 2012, 20:12:22

Witam forumowiczów.
Polecam wam z całego serca film, którego nie zapomnicie jeszcze przez długi czas pt. "Wszystko za życie" oryginalny tytuł "Into the Wild". Jest to jeden z nielicznych filmów, po których obejrzeniu poczujecie nieodpartą chęć zmiany swojego życia.

Całkiem młoda produkcja (2007r.) reżysera Sean'a Penn, w której głównego bohatera "Christophera McCandlessa" gra Emile Hirsch, znany młody aktor między innymi z produkcji takiej jak „Dziewczyna z sąsiedztwa”. Młody aktor wcielił się idealnie w postać Christophera. Film opowiada historię o młodym studencie, który właśnie kończy jedną z renomowanych uczelni. Chris, mimo zapewnionej, zaplanowanej przyszłości, sporym dorobku finansowym, postanawia rzucić wszystko co posiada i pod przybranym nazwiskiem Alexander Supertramp wyrusza w daleką podróż swoim starym samochodem, której głównym celem jest Alaska. Przez cały film, będziecie mieli okazję na własne oczy zobaczyć prawdziwą, smutną i historyczną opowieść zapisaną w kartach historii.
Film naprawdę godny polecenia.

Proszę wersję na Iphone :)

/Edit by FiTzu
Kod wysłany. Pozostały 2x iPhone 2x iPad
fiemka

Mój: iPhone 4S
iOS: 5.1
Jailbreak: Tak

Postprzez Grzesiu Śr, 29 lut 2012, 21:32:45

Witam dziś opiszę film pod tytułem "Weekend" Cezarego Pazury. Jest to gangsterska komedia. Premiera odbyła się 6 stycznia 2011 w Polsce oraz na świecie.Moim zdaniem Reżyser obrał bardzo dobrych aktorów bohaterami byli Michał Lewandowski "Gula" i Paweł Małaszyński "Max".Fabuła filmu polegała na odebraniu narkotyków od tajemniczego złodzieja, który okazał się kobietą.Złodziejka Małgorzata Socha "Maja".Jeden z bohaterów był kontrolowany przez Jana Frycza "Komisarz" który chciał 20% wartości narkotyków.Gdyby nie zgodził się na jego warunki Komisarz podrzucił by Max'owi nie legalną broń i pieniądze do jego mieszkania.Moim zdaniem film ten zasługuje na poświecenie swojego czasu na obejrzenie go :) Film posiada humorystyczne dialogi oraz potrafi zatrzymać dech w piersi.

Proszę wersje na iPhone :)

/Edit by FiTzu
Kod wysłany. Pozostały 1x iPhone 1x iPad
 iPhone 5 ios8.0.1 16GB
Grzesiu

Mój: iPhone 5
iOS: 8.0.1
Game Center: Grz3siu

Postprzez bud3k Śr, 29 lut 2012, 22:13:09

Witam was moi Kochani.

Dziś chciałem zaprosić was na film pt "I że Cię nie opuszczę." ("The Vow"). Zaraz pewnie usłyszę masę komentarzy w stylu: "kolejna cukrowa produkcja wypuszczona na Walentynki", lecz moim zdaniem film wart jest uwagi. Opowiada on historię młodego małżeństwa, które zakochało się w sobie bez pamięci. Banalne poznanie się i nie banalne życie… W wyniku wypadku samochodowego ukochana traci wspomnienia z ostatnich 5 lat, czyli okresu w którym w jej życiu doszło do wielu zmian. Nie pamięta męża, chwili jego poznania, ślubu, pracy, przyjaciół, swojego obecnego życia… za to pamięta czasy gdy miała wybrać się na studia…. jakiś to musiał być szok dla męża, że osoba którą bezgranicznie kocha, nie ma pojęcia kim on jest. Mąż, grany przez znanego między innymi z filmu Step Up czy Dear John Canninga Tatum, postanawia się nie poddawać i walczyć o miłość swojego życia. Skoro raz sprawił że żona (Rachel McAdams - "O północy w Paryżu"; "Sherlock Holmes") się w nim zakochała, to czemu miałoby mu się to nie udać jeszcze raz. Czeka ich więc jeszcze raz "pierwsza" randka, "pierwszy" pocałunek, "pierwsze" trzymanie za rękę… Czy mu się powiedzie?? Na to pytanie odpowiedzi szukajcie w filmie :) Smaczku filmowi dodaje fakt że został on nakręcony na faktach. Historia nam przedstawiona wydarzyła się naprawdę… tym bardziej chyba będziecie ciekawi jak się ona zakończy…

Życzę wszystkim udanego seansu.

Poproszę wersję dla iPada :)

/Edit by FiTzu
Kod wysłany. Pozostał 1x iPhone
bud3k

Mój: iPhone 3GS
iOS: 4.2.1

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Następna strona

Powrót do Konkursy