Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

kodowanie komunikatora

Wszystko co związane z tworzeniem aplikacji na iOS, SDK, oferty deweloperów

Postprzez EmceT Śr, 19 lis 2014, 00:53:00

Witam serdecznie !
Nie jestem pewien czy w dobrym dziale zadaję te pytanie , jeśli jednak się mylę to przepraszam.
A teraz do rzeczy! od pewnego czasu marzy mi się prosta aplikacja na iphona do umilenia czasu która działała by na zasadzie komunikatora gdzie piszemy do ludzi poznajemy ich i tp. (nuda na praktykach i w szkole owocuje ) tylko ze moją indywidualną wizją nie wiecie czy gdzieś są gotowe kody ? lub jak mogę z tym zacząć ? nie miałem jeszcze nigdy przyjemności z objective-c orientujecie się może jak potem taką aplikacje wydać do appstore ? skoro to będzie na zasadzie komunikatora to i pewnie jakiś serwer na php by się przydał dobrze kombinuję ?:) z góry dziękuje za każdą pomoc ! :)
EmceT

Mój: iPhone 4S
iOS: 8
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iOS Developer Center