Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Kod blokady

Problemy z urządzeniami z iOS 5.x.x

Postprzez luksta Śr, 6 lut 2013, 16:16:40

Witam,

mam wpisany kod blokady, który założyłem jeszcze podczas używania wersji iPhone2. Teraz, na 4s przywędrowała prawdopodbnie wraz z odtworzeniem kopii danych. Nie pamiętam tego kodu i pytanie brzmi czy jest sposób na bezinwazyjne (bez wykonywania Restore) odczytanie/zmiana tego kodu.
Dodam, że telefon cały czas w pełni działa, jedynie co jest przyblokowane, to opcja "Kod blokady' oraz 'Ograniczenia'.
Widziałem, że jesteście wszyscy "uczuleni" na złodziei, ja również jestem uczulony i nie popieram dopłacania do kradzierzy, jeżeli więc kogoś może uspokoić informacja o legalności mojego urządzenia, mogę to udowodnić.

Dzieki za pomoc/informację
luksta

Mój: iPhone 4S
iOS: 5.1.1.
Jailbreak: Tak

Postprzez sileo Pt, 6 mar 2015, 12:01:06

Witam,

Mam podobny problem - posiadam iphone 4s którego nie używam od 2 lat chciałem zgrać zdjęcia go wystawić na sprzedać ale mam kod dostępu zablokowany - najzwyczajniej w świecie zapomniałem, próbowałem kilku znanych mi haseł ale nic z tego . Od razu zaznaczam ze ten pechowy iphone jest z wymiany w ch**** Cortlandzie który dał mi refurba i tylko posiadam do niego papier Cortlandu z nr IMEI. Nie robiłem nigdy kopi zapasowej, a komputer na którym miałem wgrany itunes pod 4s jest fizycznie poza moim zasięgiem. Proszę o pomoc, najbardziej zależy mi zdjęciach sprzed kilku lat wraz z moją dziewczyną . Jeszcze jedno pytanie - ile prob wpisywania hasła jest ? Obecnie nie ma informacji ze mam czekać tylko jest informacja "połącz z Itunes"
sileo

Mój: iPhone 5S
iOS: 7.1.1
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iOS 5.x