Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

JUŻ JEST!! Simlock.pl Usługa sprawdzania sieci macierzystej

Usuwanie, omijanie simlocka, problemy z simlockami we wszystkich generacjach iPhone'ów.

Postprzez wodzu999 N, 13 lut 2011, 15:23:55

wygląda że wszystko idzie nie jak powinno... nie wiem co więcej mogę doradzić na odległość. Może masz kogoś znajomego który się na tym zna? Mając go w rękach może bym coś zdziałać ale na odległość dając rady to chyba wszystko co mogłem doradzić, doradziłem, przykro mi że nie udało się pomóc.
wodzu999

Mój: iPhone 3GS
iOS: 4.1
Jailbreak: Tak

Postprzez Stanisław Pn, 14 lut 2011, 16:16:32

Witamn a wiec szczerze dziekuje za chceci , ale chyba samemu nic sie nie da zrobic....pisałam do simlock.pl i opisałam problem i powiedziano mi ze jest to powod simloka ktory takze zabezpiecza softa koszt tego zaproponowano mi 420 zł TROCHE DUUUZO :hmm: ale znalazłam serwis w katowicach ktory mi zrobi to samo za 150 zł a wiec jeszcze troche popytam i zadecyduje , a po wszystkim dam znac jakie są wyniki mojego planu....POZDRAWIAM
Stanisław

Mój: iPhone 3G
iOS: 051504
Jailbreak: Nie

Postprzez dnl Pn, 14 lut 2011, 17:13:22

Ale ten serwis na 99% zrobi to wraz ze zmianą BB na ten z iPada, nie będzie Ci min. działał GPS.
Nie wiesz czy da rade na Twoim iPhone, iPadzie zrobić JB/zdjąć simlocka? Zajrzyj: http://pl.jailbreak-me.info/jailbreak-and-unlock-wizard.html
dnl

Mój: iPhone 6
iOS: 8.1

Postprzez wodzu999 Pn, 14 lut 2011, 18:55:59

Kolega dobrze mówi, przed operacją spytaj się jak zamierzają to zrobić i przemyśl czy warto. A poza tym I raz słyszę, żeby simlock miał coś do softa! Bzdura, jedynie baseband odpowiada za dane sygnałowe.
wodzu999

iOS: 4.1

Postprzez andi3gs Cz, 17 lut 2011, 02:59:21

musiasz aktywowac KARTA SIM NA KTORA JEST SIMLOCK mialem tak z irlandii nie aktualizuj w itumes jak wlozysz karte to bedzie dzialal potem sprawdz baseband jesli nie wiekszy niz 05.13 to spoko dalej dasz rade

-- DODANO --

karte sobie na allegro kup albo na bank masz znajomych ktos niech ci wysle to kosztuje 15 zł

-- DODANO --

a potem :google:

-- DODANO --

poszedlem do sklepu *ispam* i powiedzieli mi za darmo
:p irlandia o2 :p

-- DODANO --

poszedlem do sklepu *ispam* i powiedzieli mi za darmo
:p irlandia o2 :p
andi3gs

iOS: ??

Postprzez Stanisław Cz, 17 lut 2011, 16:18:24

Ok jutro mam przyjechac z telefonem do serwisu na sciągniecie simloka a wiec zanim oddam to zapytam jak to zrobią???????? jesli bedzie tak jak radzicie to srobuje skąbinowac karte i zaczne jakos działac :/ ale i tak napewno wroce sie dowiedziec od czego zacząć :roll:

-- DODANO --

P.S. dla nie wtajemniczonych przy moim logo jest podany iphone 3 G ale to nie z nim mam problem tylko z innym: tiphone 3GS ktory posiada simlok: angielski Orange i nie da wejsc w jego menu....

-- DODANO --

Mam jeszcze jeden problem z poza tematu ,ale moze ktos da wskazowke??? chodzi o to ze jakis czas temu z powodu sciagania duzej ilosci gier zabrakło mi miejsca na dysku C , wiec poprzenosiłam kilka programow na dysk D , a kilka niby niepotrzebnych folderow wyrzuciłam (robiłam to według forum gdzie było opisane rozwiązanie na znalezienie wiecej miejsca na dyskach) ale wynik jest teraz taki ze jak chciałam ponownie pobrac ISO 4.2.1 to na samym koncu sciągania pojawia sie komunikat ze NIE ODNALEZIONO APLIKACJI wiec podejrzewam ze cos musiałam wywalic przy "porządku" czy ktos wie co i jak przywrocic???? czy zostało mi wgrac nowego Windowsa??? :hmm:

-- DODANO --

Witam no i wrociłam z nowymi nowinkami :D a wiec jak juz wczesniej wspominałam ze chce sciągnąc simloka z iphona 3 GS i z simlock.pl proponowano mi za 420 zł z gwarancją ze nie nic nie strace min. GPS , ale tez wspominałam ze w serwisie ogolnym (napraw i sprzedazy telefonow) zaproponowano za 150 zł , ale na forum powiedziano ze zrobia to przez zmiane BB co konsekwencją bedzie utrata GPS ....... Ale mam nową wiadomosc poniewaz pofatygowałam sie i poszukałam serwisu APPLE i znalazłam , pojechałam i co????? Pan podpiął telefon do swojego ZAJEBISTEGO NOWEGO MACA (poprostu cudo) i stwierdził ze wszystko da sie zrobic , sciągnąc simloka nic nie tracąc, dostałam go spowrotem po 3 dniach bez simloka , z pełną zawartoscią ( czyli z GPS) , gotowego do JB i zapłaciłam tylko 60 zł!!!!!!
W SERWISIE APPLE!!!!!!!! Jak powiedziałam ze miałam zamiar sciągnąc simloka przez simlock.pl za 420 zł to tylko pokrecił głową :roll: a wiec POLECAM
Stanisław

Mój: iPhone 3G
iOS: 051504

Postprzez JumpingAna Wt, 8 mar 2011, 21:37:52

Mam taką samą sytuację. Czy w Apple zrobią mi coś takiego bez okazania dokumentów? Chciałabym iść do Apple ale dostałam ten telefon "w spadku". Nie jestem pierwszą właścicielką i nie dostałam żadnych dokumentów, tylko telefon w pokrowcu, ładowarkę i usb :/
Pozdrawiam!!!

-- DODANO --

Pisze tyle bo musze mieć 5 postów zeby napisac wiadomość prywatną..

-- DODANO --

i znów

-- DODANO --

i znowu

-- DODANO --

i znowu!

-- DODANO --

o w morde to sie nie liczy! :D:D:D:D :im_stupid:
JumpingAna

iOS: 4.2.1

Postprzez Tektonic2 N, 27 mar 2011, 13:28:23

Witam wszystkich ;)
Od niedawna jestem posiadaczem iphone'a 4.2.1 z bb 05.15.04,
czy wie kto z was czy da się z niego ściągnąć simlocka ?
Zależy mi bardzo na odpowiedzi ponieważ telefon leży nie używany i tylko się kurzy ;)
Tektonic2

Postprzez maciek5555 N, 3 kwi 2011, 10:12:50

Mam takie pytanie mam iphone 3gs z angli niestety nie znam jego przeszłości czy jak np jest kradziony albo jakis wałek to moge skorzystać z simlock.pl?
maciek5555

Postprzez grzyb250 N, 3 kwi 2011, 10:23:31

Tektonic2 napisał(a): z bb 05.15.04,
czy wie kto z was czy da się z niego ściągnąć simlocka ?

darmowym sposobem na chwile obecną NIE :bezradny:
maciek5555 napisał(a):czy jak np jest kradziony albo jakis wałek to moge skorzystać z simlock.pl?

Jeżeli do tej pory w iTunes nie został zablokowany to TAK
iPhone 4S bb Free ;)
grzyb250

Mój: iPhone 5S
iOS: 8.4

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Unlock-Simlock