Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

jak wyłączyć EDGE? widoczna ikona E cały czas!

Problemy z urządzeniami z firmware z zakresu iPhone OS 1.0.0 - 1.1.4

Postprzez koniug Pn, 14 kwi 2008, 22:15:42

Prosze o pomoc, znajomy bawił sie moim iphone'm i coś uruchomił, mianowicie cały czas u gory ekranu widoczna jest literka E. Czy to EDGE? mam tel na abonament i boje sie ze caly czas łaczy sie z internetem! :( wi-fi jest wylaczone, nie korzystalem do tej pory z netu, oprocz wi-fi... Pomocy...
koniug

Postprzez soosu Pn, 14 kwi 2008, 22:23:11

Sama ikonka "E" nie świadczy o włączonym EDGE i pobieraniu danych.
Po prostu zawsze jest na ekranie jak EDGE jest dostępne (chyba że wyłączy się ją jakimś programem nie pamietam juz jakim).
Jak iPhone pobiera dane czy przez EDGE czy WiFi to obok znaczka E (lub symbolu WiFi) pojawi się taka ikonka łądującego się kółka jakby.
Więc jak masz samo E bez tego kółka to mozesz spać spokojnie
soosu

Postprzez koniug Pn, 14 kwi 2008, 22:34:37

Dzieki za ta informację!! ale mimo wszystko denerwuje mnie ta ikona "E",wczesniej jej nie było i wcale jej nie potrzeuje...jak to usunac...? z internetu cgce korzystac tylko przez wi-fi kiedy jest rooter,czyli za darmo,nie chce sie ciagle obawiac za jak przez przypadek ktos mi wcisnie np.akcje badz pogode, to pociagnie mi z konta...
koniug

Postprzez domin dobry chłopak Wt, 24 cze 2008, 18:23:27

tez mam pytanie odnosnie edge, wiadomo że literka E wyświetla sie cały czas (i sama literka mi nie przeszkadza) ale płace tylko wtedy kiedy wyskakuje to słoneczko mówiące o tym że coś sie ładuje, czy dobrze rozumuje? bo mam nadzieje ze zeby uniknąć zbyt wysokich kosztów nie trzeba za każdym razem konfigurować edge :)? aha... a zna ktoś opłaty w erze za ten edge??
domin dobry chłopak

Postprzez b4rte5 Wt, 24 cze 2008, 19:05:53

Zainstalujcie sobie BossPrefs, pelna kontrola nad Edge, WiFi, Bluetooth plus wiele innych.
b4rte5

Postprzez artek90 So, 25 lip 2009, 13:08:26

witam. mam paytanie.
posiadam stala taryfe na internet w moim iphone. i z tego co wiem moge kozystac do woli.
wiem ze przez 3g moge uzywac. a czy w takim wypadku gdy lacze sie gdy pokazane jest E place?
artek90

Mój: iPhone 3GS
iOS: 3.0
Jailbreak: Nie

Postprzez oldhunter So, 25 lip 2009, 13:23:45

Nie, to jest to samo połączenie z internetem.
oldhunter

Mój: iPhone 4
iOS: 7.0.4
Jailbreak: Tak

Postprzez Vertuz N, 26 lip 2009, 10:28:05

domin dobry chłopak napisał(a):ale płace tylko wtedy kiedy wyskakuje to słoneczko mówiące o tym że coś sie ładuje, czy dobrze rozumuje?

dobrze rozumujesz :D
Vertuz

Mój: iPhone 5S
iOS: 8.3
Game Center: Arturoo7

Postprzez qpens Wt, 25 sie 2009, 02:23:42

witam... a ja mam takie pytanie... jak to zrobic aby znow wlaczyc i aby byla widoczna na ekranie ikonka "E" bo nie mam pojecia kto i jak mi to wylaczyl... z gory dzieki za pomoc....
qpens

Mój: iPhone
iOS: 1.1.4

Postprzez drzevoo Wt, 25 sie 2009, 10:05:00

Ikonka "E" widoczna jest wtedy kiedy masz zasięg sieci EDGE, tak więc, jeżeli jej nie ma to po prostu nie masz zasięgu EDGE (niech mnie ktoś poprawi, jeżeli źle mówię).
drzevoo

Mój: iPhone 3GS
iOS: 4.0
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Następna strona

Powrót do iPhone OS 1.x