Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Jak wprowadzić iPhone w tryb DFU

Tutoriale, Pewne i skuteczne sposoby użytkowników

Postprzez Lita Wt, 7 lip 2009, 22:11:35

Iphone, to przenośnia - uczyłes sie juz o czyms takim? Po prostu spróbuj bo to nie chomik czy inne zywe stworzenie, iPoda nie zabijesz :roll:
naprawdę naprawdę razem, na pewno po prostu oddzielnie ... w ogóle, wziąć, ączać i wyłączać.
_________
 Telefon: iPhone XS Max 64GB,
 Komputer: MacBook Pro 13" 2017 TB,
 Tablet: iPad Pro 9,7 Cell
Apple Watch 4
Apple TV4K
Apple TV3
Lita

Mój: iPhone 6
iOS: 10.2.1ß
Jailbreak: Nie
Game Center: Lita13

Postprzez luk4sz Wt, 7 lip 2009, 22:15:55

W sumie tak, ale chomik kosztuje 15zł :D iPod touch DFU = iPhone DFU :) Robi sie tak samo :P
luk4sz

Postprzez Iphone Wt, 7 lip 2009, 22:18:25

Aha dfzieki
Iphone

Mój: iPad
iOS: 3.0
Jailbreak: Tak

Postprzez jackzab Wt, 7 lip 2009, 23:18:36

panowie jak się kliknie w itunes na odtwórz to ip przywraca sie do ustawień fabrycznych ale przez DFU czy nie bo nie kumam tego

jak chce całkowicie zformatować tel jak mam to zrobić??
//Podpis usunięty przez administratora (spam)
jackzab

Mój: iPhone 3GS
iOS: 5.1.1

Postprzez Bieniu Śr, 8 lip 2009, 14:00:30

jak sprawdzić czy mamy to DFU na iPodzie ?? może gdzieś w ustawieniach w iPodzie??
Bieniu

Mój: iPad
iOS: 3.1.1

Postprzez luk4sz Śr, 8 lip 2009, 14:12:58

....... jak wprowadzisz telefon w DFU tak jak w instrukcji to sie dowiesz...
luk4sz

Postprzez TheQuoteMan Cz, 16 lip 2009, 10:01:20

a co zrobić jeżeli w DFU przy odtworzeniu wyskakuje nieznany błąd 13?
TheQuoteMan

Mój: iPhone
iOS: 2.2.1

Postprzez Turbo Śr, 9 wrz 2009, 16:25:27

A tak wgl, do czego jest nam potrzebne to całe wprowadzenie telefonu w tryb DFU, i jaka jest różnica między białym a czarnym DFU ? :oops:
Turbo

iOS: 3.0.1

Postprzez czaro12 Śr, 9 wrz 2009, 17:25:41

Turbo napisał(a):A tak wgl, do czego jest nam potrzebne to całe wprowadzenie telefonu w tryb DFU, i jaka jest różnica między białym a czarnym DFU ?

Jest coś takiego jak FAQ...
Tryb DFU to specjalny tryb pracy iPhone'a (w prostych słowach to tryb "głębszy" niż tryb awaryjny, o którym za chwilę), niezbędny na przykład do prawidłowego przeprowadzenia Jailbreak'a.
W trybie DFU na ekranie iPhone'a nie ma nic.
Jeśli na ekranie jest ikonka nutki i kabelek tzn, że iPhone jest w trybie recovery (awaryjnym) a nie DFU.
Jak wprowadzić iPhone'a w tryb DFU:
wciśnij razem przyciski Home+Power przez równe 10 sekund, po równo 10 sekundach puść przycisk Power cały czas trzymając Home; trzymając cały czas przycisk Home czekaj aż iTunes wykryje iPhone'a w trybie DFU (Windows również wykryje tryb DFU ).
czaro12

Mój: iPod inny
iOS: 0.0
Jailbreak: Nie

Postprzez wooki N, 20 wrz 2009, 22:07:40

Hej, kupiłem dziś iPhone i dopadł mnie klops, podczas pierwszego podłączenia do komputera i iTunes, zostałem zapytany o chęć przeprowadzki na nowy software 3.1. Jak głupi się zgodziłem, tyle że instalacja umarła: wszystko niby ładnie ale przy ekranie z jabuszkiem i paskiem postępu instalacji na iPhonie, zero progresu przez ponad godzinę - pasek ciągle na zerze. Hard reset i próba przywrócenia oprogramowania. Aktualnie próbuję zrobić to w trybie DFU jednak nie do końca jestem w stanie tego dokonać gdyż:

1) postępuje jak na filmiku - na iPhonie otrzymuje czarny ekran i niby wszystko jest ok
2) okienko z iTunesa wypisuje mi, że sprawdza możliwość przywrócenia oprogramowania itp. standardowe komunikaty
3) ekran iPhone staje się na chwilę biały
4) iTunes myśli, myśli
5) iPhone znowu przechodzi do standardowego recovery mode, w którym nie mogę dokonać przywrócenia oprogramowania.

Czy możliwe jest, że jakoś źle wchodzę w DFU, albo że w ogóle nie udaje mi się w nie wejść?

Pozdrawiam,
wooki
wooki

iOS: 3.1.2

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawdzone porady, Tutoriale (Software)