Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Jak chwalić Samsunga na CES to tylko z prompterem ;D

Nowinki ze świata nowoczesnych technologii, ale nie dotyczące bezpośrednio iPhone'a czy Apple

Postprzez iAdmin Śr, 8 sty 2014, 13:41:30

Trwają targi CES 2014 w Las Vegas, bodaj największa impreza dla fanów nowości w świecie elektroniki użytkowej.
Gwiazda tegorocznych targów jest tylko jedna: Michael Bay, reżyser m.in. Armageddonu, Bad Boy'sów, Transformersów miał wychwalać pod niebiosa najnowszy telewizor Samsunga, 105-calowe monstrum w rozdzielczości 4K. Już na wstępie przemówienia Michaela prompter (urządzenie wyświetlające teksty do mówienia dla prezenterów, którzy tego potrzebują) uległ awarii i ... Bay przeprosił wszystkich i zszedł ze sceny nie mogąc nic konkretnego o tym TV powiedzieć.
No cóż.. wypadałoby zapraszać osoby, które będą wiarygodne i szczere w komplementowaniu sprzętu, a nie rozpoznawalne twarze tylko dlatego, że są rozpoznawalne.

Duża wpadka Bay'a, ale przy tym ogromna antyreklama Samsunga, który swoją drogą zaczyna zjadać swój ogon. Koreańska firma ma prawie monopol w globalnym rynku smartfonów i podzespołów do nich, a mimo tego wyniki finansowe spółki za ostatni kwartał są poniżej oczekiwań.
Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.0.2
Jailbreak: Tak

Postprzez Lita Śr, 8 sty 2014, 15:08:20

Auć.... Boleśnie. Ze strony Bay'a mocno nieprofesjonalne, po stronie przygotowania konferencji - no coz, szkoda gadać ;)
naprawdę naprawdę razem, na pewno po prostu oddzielnie ... w ogóle, wziąć, ączać i wyłączać.
_________
 Telefon: iPhone XS Max 64GB,
 Komputer: MacBook Pro 13" 2017 TB,
 Tablet: iPad Pro 9,7 Cell
Apple Watch 4
Apple TV4K
Apple TV3
Lita

Mój: iPhone 6
iOS: 10.2.1ß
Jailbreak: Nie
Game Center: Lita13

Postprzez edward Śr, 8 sty 2014, 15:37:11

Ha ha ha
Ale wpadka.
iPhone 7 Rose Gold-32giga iOS 10.0.2
edward

Mój: iPhone 7
iOS: 10.0.2
Game Center: szwarc

Postprzez iMoCks Śr, 8 sty 2014, 17:12:33

Każdy miewa jakieś wpadki. Ciekaw jestem, czy z wpadki Apple będziecie się tak śmiać...
Lenovo IdeaPad 305 Intel i3, 6GB RAM, Radeon R5 2GB, 480GB SSD SanDisk Ultra II

MacBook Air 13" Late 2014 Intel i5, 4GB RAM, 128GB SSD

iPhone 8 Plus 64GB Gold.
iMoCks

Mój: iPhone 7 Plus
iOS: 11b3

Postprzez Lita Śr, 8 sty 2014, 17:27:26

Ja sie nie śmieję. Mnie przeraża brak profesjonalizmu czy to na konferencji Samsunga czy to Apple, na jakiejkolwiek konferencji - jak ktos juz sie decyduje brać udział w jakiejś konferencji to powinien sie do tego porządnie przygotować a nie liczyć na prompter. O brakach w logistyce przygotowania nie wspomnę (brak zapasowego, działającego równolegle sprzętu)
naprawdę naprawdę razem, na pewno po prostu oddzielnie ... w ogóle, wziąć, ączać i wyłączać.
_________
Apple Watch 4
Apple TV4K
Apple TV3
Lita

Postprzez mymon Śr, 8 sty 2014, 17:57:35

Pamiętam jak na prezentacji MS wywaliło bluescreena ;) Takie rzeczy się zdarzają i to nie tylko w przemyśle elektronicznym ale także w samochodowym informatycznym budownictwie i innych - nie tak dawno Prezydent Warszawy oddawała na żywo tunel po remoncie ;)
W moim nowiutkim MB Air miałem całe pole padniętych pikseli - wymienili mi matryce z całą klapą
BTW połowa podzespołów w MB jest oparta o technologie samsunga więc lepiej trzymajcie za Koreańczyków kciuki bo jak apple zacznie pakować graty innych firm to dopiero się zacznie :crazy:
I see dumb people… they're everywhere… they walk around like everyone else… they don't even know that they're dumb…
And… Some of them… They post here
mymon

Mój: brak
iOS: Lolipop

Postprzez iAdmin Śr, 8 sty 2014, 18:47:48

Może Samsung powinien pozostać przy produkcji samych podzespołów ? ::crazy:
Rynek smartfonów powoli się nasyca, drugiego pierwszego iPhone'a już nie będzie, ile można rdzeni i cali pakować do telefonu... więc teraz Samsung czeka nową branżę, w którą Apple wyceluje i zacznie się od nowa kopiowanie pomysłów, wyglądu sprzętów itd. :P
Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.0.2

Postprzez mymon Śr, 8 sty 2014, 19:13:00

Śmigam na TV Samsunga prawie 10 lat i jestem zadowolony - żadna inna marka nie daje takiej jakości za te samie pieniądze
Może poczekajmy na telewizor Appla (bez technologii Samsunga) i wtedy porównamy ;)
I see dumb people… they're everywhere… they walk around like everyone else… they don't even know that they're dumb…
And… Some of them… They post here
mymon

Mój: brak
iOS: Lolipop

Postprzez Lita Śr, 8 sty 2014, 20:28:53

Hmmm mam wrażenie ze niektórzy odebrali to jako atak na TV Samsunga - a przeciez nie o to chodzi. Problemem było przygotowanie konferencji pod katem technicznym i nie wystawienie kogoś kto ma pojęcie lub sie przynajmniej do wystąpienia przygotuje, a nie bazowanie tylko n znanej twarzy i prompterze
_________
Apple Watch 4
Apple TV4K
Apple TV3
Lita

Postprzez greg3053 Śr, 8 sty 2014, 20:36:06

I tak w samsungach wedlug mnie jest najladniejszy obraz :P
greg3053

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Następna strona

Powrót do Technology News