Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

iTunes nie widzi żadnych urządzeń

Ogólne dyskusje o Apple (poza sprzętami z iOS)

Postprzez losiek_bp Pt, 26 gru 2014, 22:17:11

Witam. Nie bardzo wiem dlaczego iTunes nie widzi żadnych urządzeń podłączanych do komputera, nie ważne czy to ipod, ipad czy iphone. Próbowałem już dosłownie wszystkiego co wygrzebałem w internecie:
- reinstalacja iTunes
- restart iurządzeń i komputera
- restart sterownika apple
- odinstalowanie wszystkiego od apple i ponowna instalacja
- instalacja najnowszego itunes'a
- sprawdzenie wszystkich portów USB (inne urządzenia na nich działają)

Nie wiem co jeszcze mogę zrobić, żeby sprawić, że iTunes zacznie widzieć urządzenia. Dodam jeszcze tylko, że sam komputer iPada widzi, mam normalnie dostęp do zdjęć z poziomu Mój Komputer. Macie jakieś pomysły?
losiek_bp

Mój: iPhone 4
iOS: 4.2.1
Jailbreak: Nie

Postprzez tetil So, 27 gru 2014, 02:16:24

Sprawdz na innym kompie....
tetil

Mój: iPhone 6
iOS: 8.4.1

Postprzez losiek_bp So, 27 gru 2014, 12:19:04

Zapomniałem dodać, że na innych komputerach tego problemu nie ma. Co sprawy nie załatwia jednak.
losiek_bp

Mój: iPhone 4
iOS: 4.2.1

Postprzez kubalon1 So, 27 gru 2014, 14:23:23

Pobierz program DiskAid jest drogi ale nie musisz kupować o ile się nie mylę można przez 14 dni używać za darmo i sprawdź jeśli nie będzie isprzęt widoczny pewnie pozostaje reinstalacja windy albo grzebanie w rejestrach
kubalon1

Mój: iPhone 6S
iOS: 10.1.1

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Apple Ogólnie