Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

iTunes <-> iPhone, połączenie, synchronizacja plików

Tutoriale, Pewne i skuteczne sposoby użytkowników

Postprzez iAdmin 19 kwi 2008, 10:17

Jesli jesteś posiadaczem iPhone'a zapewne wiesz, że wszelkie multimedia, kontakty, dzwonki, zdjęcia, tapety wgrywa się do iPhone'a programem iTunes. Są również alternatywne sposoby, ale oficjalnym programem polecanym przez Apple jest właśnie iTunes (Download iTunes)

1. Instalujemy iTunes na komputerze
2. Podłączamy iPhone'a kablem USB, który jest w zestawie.
3. Włączamy iTunes na komputerze. W starszych wersjach iTunes po podłączeniu pojawiało się okienko:
Obrazek. Jest to standardowy błąd iTunes nie usunięty jeszcze, nie należy się nim przejmować. Klikamy na niego raz, pojawi się po chwili ponownie i znów klikamy na OK.
W najnowszej wersji iTunes 8 nie ma tego błędu.
4. W lewym menu iTunes powinien pojawić się iPhone:
Obrazek
5. Po kliknięciu na
Obrazek
w górnym menu iTunes pojawią się zakładki:Obrazek
6. Wybieramy tą zakładkę, która nas interesuje (czyli jak chcemy wgrać mp3 wybieramy "Muzyka").
7. W danej zakładce wybieramy to co chcemy wgrać do iPhone'a. Wszelkie mp3, video, dzwonki, należy wcześniej dodać do biblioteki iTunes.
8. Naciskamy przycisk "Synchronizuj" (jest na dole okna)
Obrazek

i na ekranie iPhone'a powinien pojawić się napis:
Obrazek
9. Gotowe
Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.0.2
Jailbreak: Tak

Postprzez Andrew 18 cze 2008, 13:15

Witam. Niestety mi po podłączeniu iPhona nie wyskakuje okienko o usłudze Apple Mobile Device. W lewym menu iTunes nie wyświetlają się urządzenia i IPhone. Pomocy!
Andrew

Postprzez maksst 19 cze 2008, 08:02

A pojawia Ci się melodyjka od Xp'eka że zostało podłączone urządzenie USB ?
Obrazek
www.maksst.deviantart.com <--- moja twórczość :)
maksst

Mój: iPhone
iOS: 3.0.1
Jailbreak: Tak

Postprzez Gość 23 cze 2008, 11:55

No jest muzyczka, i komputer też go widzi(jako aparat fotograficzny). Tylko w iTunes się nie pokazuje:P
Gość

Postprzez kuapouchy 27 sie 2008, 11:52

U mnie jest podobnie, ale...
Iphone 3g to sprzęt o którym mowa (16gb) ale nie działa jak powinien.
Podłączam go do iTunes (zarejestrowany, itepe), Xp wykrywa tylko skanery i aparaty, pobiera obrazki. W iTunes pojawia się ikonka iPhone'a ale nie aktywuje się nowe menu z zakładkami pozwalające na browsing i wgrywanie nowych elementów. Jedyne co można zrobić to wysunąć go. A mp3 da się wgrać jedynie poprzez drag'n'drop z exploratora windows. Próbowałem różne wersje iTunes'a, próbowałem też na różnych komputerach, z których każdy przechodził testy zgodności (te dostepne na apple.com.pl) i te zaimplementowane w iTunes.
Kupa. Nic. Zero...
Widział ktoś takie dziwy?
kuapouchy

Postprzez mariopl 27 sie 2008, 20:55

dokladnie .Bez kitu iphone to najbardziej skomplikowany tel
mam film w formacie mp4 ktory normalnie odtwarzam quicktajmie a jak chce wgrac do ihona 3g to wyskakuje komunikat ze nie obsluguje takiego formatu..... dobre zarty.
mariopl

Postprzez Miro278 27 sie 2008, 21:56

Niestety ja mam podobny problem z iTunes.Nie widze co jest wgrane do iPhona,moge tylko go zsynchronizowac i np wgrac wszystkie zdjecia jak leci,bez mozliwosci wyboru co chce a czego nie chce.A juz kompletnie nie mam pojecia jak usunac pojedyncze zdjecie z iPhona za pomoca iTunes.wie ktos moze??
Miro278

Postprzez rusyitrole 28 sie 2008, 16:36

No ja mam ten sam problem. Po tym jak skonwertoruje plik do mp4 i chce go wgrac na telefon to wyskakuje mi ze tego pliku telefon nie obsluguje a inne filmiki udaje mi sie wgrać.
rusyitrole

Postprzez doctor 5 wrz 2008, 12:56

No to się chyba daliśmy nabrać na najbardziej rozreklamowany szit na rynku GSM...
Mam dokładnie to samo, co powyżej, jeśli chodzi o zarządzanie plikami...
doctor

Postprzez doctor 5 wrz 2008, 19:47

Takie pytanie strategiczne.. Ktoś tu wogóle zagląda z osób, które mogłyby (mają pojęcie) jakoś pomóc w rozwikłaniu powyższych problemów z tym...urządzeniem?
doctor

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Następna strona

Powrót do Sprawdzone porady, Tutoriale (Software)