Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

iTunes <-> iPhone, połączenie, synchronizacja plików

Tutoriale, Pewne i skuteczne sposoby użytkowników

Postprzez Lita N, 29 mar 2009, 22:49:29

ja za to teraz będę miała trochę roboty. Przerzuciłam cała muzę, zdjęcia i filmy na dysk przenośny (bo już mi mój dysk w lapku kwiczał że ma za mało miejsca, cały poczerwieniał ;) ) No i teraz ręcznie muszę wskazać nowe miejsce każdego utworu, jaki mam na listach w iTunes... :roll:
naprawdę naprawdę razem, na pewno po prostu oddzielnie ... w ogóle, wziąć, ączać i wyłączać.
_________
 Telefon: iPhone 6, 64GB,
 Komputer: MacBook Pro 13" 2010,
 Tablet: iPad Pro 9,7 Cellular
Apple Watch Series 2
Apple TV2 JB
Apple TV3
Lita

Mój: iPhone 6
iOS: 10.2.1ß
Jailbreak: Nie
Game Center: Lita13

Postprzez maryan666 Cz, 21 maja 2009, 20:15:51

Witam dziwne rzeczy mi zaczeły sie dziac przy synchronizacji ITUNES zaczyna synchro i po chwili pisze ze nie moze dokonczyc synchronizacji bo skonczyl sie czas urzadzenia Pierwszy raz sie z tym spotkałem wczesniej wszystko szło idealnie
maryan666

Mój: iPhone
iOS: 2
Jailbreak: Tak

Postprzez Chika N, 11 paź 2009, 14:06:36

Tiaak, ja też mam problem:
Kiedy podłączam iP 3G do komputera i włączam iTunes na komputerze, iT włącza się i jest na podstronie z filmikami i po kilku sekundach włącza są jakieś zarejestrowanie mojego iP i wyskakuje mi jakaś tabelka i program się wyłącza.
Tak było dobrą godz. temu. A teraz pojawia mi się taka tabelka:
Obrazek
proszę o pomoc! :(
Chika

Mój: iPhone 3G
iOS: 3.0

Postprzez kavasir Śr, 28 paź 2009, 13:56:46

Witam. Mam mały problem, a mianowicie robiłem reinstalke windy, a co za tym idzie i itunes, które teraz ma pustą bibliotekę. Można jakoś z iphona wrzucić wszystko do itunes, czy trzeba ręcznie każdy plik wrzucać z dysku do biblioteki, a zakupione programy jeszcze raz ściągać z istore??
kavasir

Mój: iPhone 5S
iOS: 7.1.2

Postprzez gibson N, 31 sty 2010, 00:10:40

Miałem problem jesli chodzi o synchronizację programów ale jakoś się rozwiązał :) Te, które ściągnąłem przez iTunes były nieaktywne, nie można ich było odznaczyć a synchronizacja trwała sekundy po czym na iphonie nic nie było. Postanowiłem, że ściągnę jakiś darmowy program bezpośrednio na iphona. Gdy już pobrałem program podłączyłem iphona do kompa i ten zaczął instalować wszystkie dotychczas niedostępne programy!!!! :D
Po tej operacji mogę zarządzać wszystkimi programami dowolnie:)

-- [Dodano] --

niestety trzeba ściągać darmowy plik bezpośrednio na iphona za każdym razem jeśli chcemy zsynchronizować nowe programy z itunes :(
gibson

Mój: iPhone 3GS
iOS: 3.1

Postprzez Knypolek N, 21 lut 2010, 15:52:23

No to ja jeszcze mam pytanie, takie samo jak dwa posty wyżej - czy da się jakoś zgrać pliki z iPhone na PC, żeby nie musieć kombinować z 550 utworami i kulkudziesięcioma aplikacjami recznie?

Mam iP 3G, firmware 3.0.1 i JB.
Knypolek

iOS: 3.0.1

Postprzez koraspl Pt, 26 lut 2010, 02:04:03

Witam
Jestem nowym uzytkownikeim na forum i jest to moj pierwszy post (co nie oznacza ze nie czytalem/am roznych watkow dotyczacych iP)
Jestem rowniez nowym uzytkownikiem iP 3g. Przegladam tematy i znajduje odpowiedzi ale niestety nie na wszystko. Mam pytanie dotyczace iTunes tj. sciagnalem, zainstalowalem, uruchomilem, podlaczylem iP.
naciska po lewej stronie na ikonke iP i niestety nie pojawiaja mi sie zadne zakladki ktore sa opisane w 1 poscie. Pojawia sie tylko biale tlo i napis iPhone, tak samo mam a itunes store nie moge sie polaczyc.
Doadam jeszcze ze iP kupilem na allegro, iP z sieci orange, kupilem pre-paida orange go za 5 zlotych, iP nie jest aktywowany - czytalem jak aktywowac ale do aktywacji potrzebne jest chyba wersja softu a niestety nie moge jej odczytac bo wlasnie iTunes nei dziala. Mysle ze moze jest to spowodowane tym ze nie mam konta jeszcze na itunes store , a moze przez system ? (win7) ?

Pozdrawiam i prosze o wyrozumialosc jezeli jest to banalny problem

dodam jeszcze ze itunes caly czas powoduje zuzycie procesora 50% troszke dziwne mi sie to wydaje
koraspl

iOS: ...

Postprzez magda57 Pn, 8 mar 2010, 11:26:02

Jak można z iP2 zgrać niektóre np. gry pobrane ze starego Installera, a nie ma ich na App.Store, na iP3g?
magda57

iOS: 1.1.3

Postprzez Eddie Wt, 20 kwi 2010, 22:23:36

Witam, ja także mam problem z iPhone 3G s (32Gb) I jak już zdążyłam zauważyć sporo użytkowników iP ma z tym problem, a mianowicie z synchronizacją telefonu z iTunes :hmm: Mam Windows xp, service pack 2 i najnowszą wersje iTunes. Konto w iTunes Store także posiadam. A mimo to są problemy. Po podłączeniu telefonu do komputera, komputer wykrywa aparat, ok, ale iTunes nie widzi telefonu -_- To znaczy pojawia się iPhone po lewej stronie, ale nic poza tym. Nie działają wymienione wcześniej funkcje i pojawia się komunikat, że : "iTunes nie mógł załadować danych dostawcy od usług synchronizacji" Wie ktoś co to znaczy ? :) Może to głupi problem, może taki problem to nie problem, ale ja nie znalazłam rozwiązania, chociaż szukałam długo w internecie i pytałam znajomych. Czy to wina komputera ? To chyba nie jest istotne, ale na wszelki wypadek dodam, że telefon jest na abonament, aktywowany przez operatora. To jednak jest irytujące. Posiadając taką pamięć nie móc nic z tym telefonem zrobić... :(
Eddie

Mój: iPhone 3GS
iOS: 3.1.3

Postprzez magda57 Śr, 21 kwi 2010, 01:04:18

GIBSON !!! co to za program,skąd go pobrać, jak to działa - krok po kroku, pls.............
magda57

iOS: 1.1.3

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawdzone porady, Tutoriale (Software)