Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

iTunes <-> iPhone, połączenie, synchronizacja plików

Tutoriale, Pewne i skuteczne sposoby użytkowników

Postprzez radesz Wt, 25 lis 2008, 09:24:29

Trzeci problem sie rozwiązał... Okazało się ze po ręcznym wskazaniu programów z iTune zainstalowały sie wszystkie i działają prawidłowo.
Pozostają pierwsze dwa pytania...
pozdrawiam Radesz
"A ja myślę - rzekł ostro rycerz z Grabowa - ze całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi, całkiem ku temu nie mających predyspozycji" A.Sapkowski Narrenturm
radesz

Mój: iPhone 4
iOS: 4.3.1
Jailbreak: Nie

Postprzez Knypolek Wt, 25 lis 2008, 22:48:49

Witam, ja mam nastepujacy problem - nie mogę zsynchronizowac programów w utarty sposób. w zakładce "programy" wszystko jest nieaktywne - moge zsynchronizować tylko zmieniając ustawienia, czego konsekwencją jest całkowita synchronizacja telefonu (np. opcja recznej synchronizacji muzyki i video). Jeśli jednak usunę aplikacje z telefonu, to przestaje być ona wyswietlana na liscie programów jako aktywna(jest odznaczona) i nie mogę tego zmienić, bo lista jest nieaktywna, tak samo jak kwadracik przy "Synchronizuj programy". Muszę wtedy usunać program z komputera i sciagać go jeszcze raz. Czy da sie cos z tym zrobic? Miałem nadzieję, ze po nowej wersji iTunes wszystko wróci do normy, ale niestety nie wróciło. Prosze o pomoc.
Knypolek

Mój: iPhone 3G
iOS: 3.0.1
Jailbreak: Tak

Postprzez iAdmin Wt, 25 lis 2008, 23:04:08

Knypolek - włącz AppStore na iPhone
Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.0.2

Postprzez traffictiesto N, 8 lut 2009, 16:13:31

czy do dzialania iphona potrzebne sa jakies sterowniki czy wszyscy dodaja go do xp jako kreator fotografii .. ? u mnie caly czas komunikat ze nie czyta dysku w itunes :(:(:( czy ktos juz umie sobie z tym poradzic ? zastanawialem sie czy ma na to wplyw zapora w windows czy port usb czy co ?
traffictiesto

iOS: 2.2

Postprzez dnl N, 8 lut 2009, 21:47:18

Ja nic nie instalowałem zobacz inny port USB.
Nie wiesz czy da rade na Twoim iPhone, iPadzie zrobić JB/zdjąć simlocka? Zajrzyj: http://pl.jailbreak-me.info/jailbreak-and-unlock-wizard.html
dnl

Mój: iPhone 6
iOS: 8.1

Postprzez lowcostnyga Pt, 6 mar 2009, 00:31:33

Witam, mam mały problem podczas synchronizacji aplikacji z Iphonem. Po ściągnięciu aplikacji zaznaczam ją w zakładce aplikacje i synchronizuje. I tu pojawia się problem Itunes wywala komunikat " The applcation...was not instaled on the iphone because you are not authorized for it on this computer" i nie zabardzo wiem jak to obejść. Jeżeli ktoś wie to prosil bym o pomoc. Z góry dzieki.
lowcostnyga

iOS: 2.2.1

Postprzez Lita Pt, 6 mar 2009, 08:30:50

rany :roll: bylo z milion razy.... --> autoryzuj komputer --> lewy górny róg, zakładka sklep
naprawdę naprawdę razem, na pewno po prostu oddzielnie ... w ogóle, wziąć, ączać i wyłączać.
_________
 Telefon: iPhone 6, 64GB,
 Komputer: MacBook Pro 13" 2010,
 Tablet: iPad Pro 9,7 Cellular
Apple Watch Series 2
Apple TV2 JB
Apple TV3
Lita

Mój: iPhone 6
iOS: 10.2.1ß
Game Center: Lita13

Postprzez lowcostnyga So, 7 mar 2009, 00:39:48

Niby powinno działać a jednak nie działa. Pojawia sie komunikat o tym że komputer jest autoryzowany. Robie synchronizcję aplikacji i nic. Cały czas ten sam komunikat. Przeinstalowałem itunes i dlaej nic. Próbowałem już chyba wszystkiego co tylko przyszło mi do głowy.
lowcostnyga

Postprzez jigga N, 8 mar 2009, 15:08:02

A jesteś na koncie Admina zalogowany w Windowsie? Jeśli nie, to może jakieś ograniczenia? :hmm:
Obrazek
Don't use strong words. It makes you look weak.
jigga

iOS: 2.2

Postprzez candylimona N, 29 mar 2009, 19:24:26

mam ten sam problem.
komputer jest zautoryzowany, a ja mam wszelkie uprawnienia admina na tym koncie. co trzeba zrobić?
iphone 3g jailbroken 2.2.1
candylimona

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawdzone porady, Tutoriale (Software)