Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

[Tłumacz] iTranslate Plus (v5.0.1)

Szczegółowe recenzje, ze screenami opisy innych (poza grami) aplikacji z AppStore

Postprzez iAdmin Śr, 6 kwi 2011, 22:28:25

iTranslate Plus ~ the universal translator

Kategoria: Użytkowe, Tłumacz
Wersja: 5.0.1
Cena: 1,59 € (Wersja Lite darmowa)
Rozmiar: 19,0 MB
Wymagania: iPhone, iPod Touch lub iPad z firmware minimum 3.0
Link bezpośredni do AppStore: klik
Wersja Lite: klik

Screeny:
Obrazek
Spoiler:

Opis aplikacji:
iTranslate Plus ~ the universal translator - nazwa mówi sama za siebie: to aplikacja do tłumaczenia tekstu w wielu językach.

Obsługiwane języki tłumaczeń tekstu:
Afrikaans, Albański, Arabski, Białoruski, Bułgarski, Kataloński, Chiński uproszczony, Chiński tradycyjny, Chorwacki, Czeski, Duński, Holenderski, Angielski, Estoński, Fiński, Francuski, Galicyjski, Niemiecki, Grecki, Hebrajski, Hindi, Węgierski, Islandzki, Indonezyjski, Włoski, Irlandzki, Japoński, Koreański, Łotewski, Litewski, Macedoński, Malajski, Maltański, Norweski, Perski, Polski, Portugalski, Rumuński, Rosyjski, Serbski, Słowacki, Słoweński, Hiszpański, Suahili, Szwedzki, Tagalog, Tajski, Turecki, Ukraiński, Wietnamski, Walijski, Yiddish

Przetłumaczony tekst można zapisać, wysłać mailem, smsem, opublikować na twitterze bądź skopiować do użycia w innej aplikacji.

Ponadto przetłumaczony tekst na poniższe języki można także wysłuchać:
angielski, chiński tradycyjny i uproszczony, duński, fiński, francuski, galicyjski, grecki, hiszpański, holenderski, japoński, kataloński, koreański, niemiecki, norweski, polski, portugalski, rosyjski, szwedzki, turecki, włoski.

Jakość odtwarzanego tekstu nie jest idealna (przypomina poziom głosu z starszego radia). Za lepszą jakość wypowiadanego tekstu trzeba dopłacić przez In App Purchase (po 1,59 € za każdy głos). Moim zdaniem wystarcza wersja podstawowa, ale co kto woli.

Darmowa wersja aplikacji iTranslate jest w pełni funkcjonalna, ale wyświetla reklamy. Można się ich pozbyć wykupując pełną wersją przez In App Purchase.

Pozostałe funkcje:
- możliwość ustawienia trzech prędkości czytanego przez lektora przetłumaczonego tekstu
- historia tłumaczeń
- ulubione teksty tłumaczeń
- kategorie
- możliwość wyłączenia automatycznej korekty i zaczynanie wielką literą.
- rozpoznawanie mowy
- tryb konwersacji

Aby skorzystać z rozpoznawania mowy trzeba zakupić dodatkowy pakiet w danym języku. Czyli jeśli chcemy aby nasza mowa po polsku była rozpoznawana i tłumaczona trzeba wykupić polski głos (ten sam o którym mowa wyżej).

Tryb konwersacji: połączenie rozpoznawania mowy, tłumaczenia w locie i syntezatora mowy.

Interfejs aplikacji jest także w języku polskim, ale zdarzają się literówki (np. język galicyjski jest jako galisyjski; Automatyczna korekta => Automatycna korekta).

iTranslate nie jest tłumaczem typu offline, do tłumaczenia tekstu potrzebne jest połączenie z internetem.
Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.0.2
Jailbreak: Tak

Postprzez Vegoto Śr, 13 kwi 2011, 15:04:12

Dlaczego kiedy uruchamiam ta aplikacje to zaraz sie wyłącza ? Pojawi się i po 2 sec tak jak by sie wyłączała.
Vegoto

Mój: iPhone 4
iOS: 4.3.1

Postprzez iAdmin Śr, 13 kwi 2011, 17:03:54

Próbowałeś wersję Lite najpierw zainstalować i czy ta wersja działa?
Pomagam TYLKO na forum.

iAdmin
Administrator

Postprzez Vegoto Śr, 13 kwi 2011, 17:49:49

Właśnie na lite. Ale jak szybko przy włączaniu klikam na pole tekstu to sie nie wyłączy tylko jak jest puste pole tekstu...
Vegoto

Postprzez andrus83 Śr, 13 kwi 2011, 19:22:42

a u mnie sie wylacza tak jak u kolegi wyzej.. dokladnie jakas sekunda albo 2 i lipa... nie daje rady nawet tapniecie na pole tekstu.probowalem juz usunac program wylaczyc i wlaczyc iPka zainstalowac ponownie, znow uruchomic po zainstalowaniu i caly czas mnie wywala.. :(
andrus83

Mój: iPhone 6
iOS: 10.2.1
Jailbreak: Nie

Postprzez MajsterSztyk Śr, 13 kwi 2011, 19:37:25

Spokojnie koledzy mi też wywala. Ten program to chyba jakaś mała porażka jak dla mnie :)
MajsterSztyk

iOS: 5.1.1

Postprzez Vegoto Śr, 13 kwi 2011, 20:09:33

Jak szybko będziecie klikać na pole tekstu i coś wpiszecie to was nie wywali :).
Vegoto

Postprzez iAdmin Śr, 13 kwi 2011, 20:14:45

Sprawdziłem dla pewności raz jeszcze. Odinstalowałem iTranslate + z iphone'a i zainstalowałem ponownie. Problem także u mnie występuje, ale co dziwne na tej samej wersji aktualnej 5.0.2 ale zaktualizowanej z wcześniej zainstalowanej 5.0.1 było w porządku.

Wysłałem już crash report do dewelopera.

Jak Vegoto słusznie zauważył, wystarczy po starcie szybko kliknąc na pole tekstowe i aplikacja nie zamknie się, ale to nie tak ma działać ;)
Na wersji 5.0.1 nie było żadnych problemów.
Pomagam TYLKO na forum.

iAdmin
Administrator

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Recenzje App z AppStore