Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Ipod nano 6g i Moduł GPS

Wszystko o iPodach: Shuffle, Nano, Classic z wyłączeniem iPod Touch

Postprzez IArtur Pt, 19 kwi 2013, 15:28:34

Witam. Mam pytanie odnosnie modułu GPS do nano 6g. Czy istnieje mozliwosc dorwania takiego cacka ?? Czy ktos widzial gdzies na stronach zagranicznych taka rzecz. Chodzi glownie o to iz nike+ ma troche przeklamane wyniki no ale mniej wiecej wiem ile i gdzie biegne ale chcialbym sobie to zoabczyc po skonczonym biegu na kompie po ewentualnym podlaczeniu ipoda i zaktualizowaniu z jakims program.
Szukalem sam ni bardoz mi to wychodzi szukalem w GPS, w Appsach, w sprzecie i nic.
Nadmienie ze jestem nowym uzytkownikiem tego cudenka i chcialbym sie poradzic ludzi jak wy sobie z tym radzicie. Mozej ktos ma jakies ciekawe pomysly co do aplikacji albo wlasnie samego modulu.

Ja ze swojej storny nie poddaje sie i dalej bede szukal ale moze ktos juz mnie ubiegl :)
IArtur

Mój: iPhone 3G
iOS: 4.2.1
Jailbreak: Nie

Postprzez luk4sz Pt, 19 kwi 2013, 15:32:09

tom tom car kit, ale nie wiem czy bedzie współpracował z nano, bo z touch na pewno.
luk4sz

Postprzez IArtur Pt, 19 kwi 2013, 16:38:02

znalazlem cos takiego http://blogofwishes.com/all-4-mobile-phones/orange-gadgets-igps360-external-gps-module-for-iphone-and-ipod-touch/
Skoro mozna podlaczyc modul bluetooth albo ten nike + adapter to moze i cos podobnego jest w tym stylu.
IArtur

Postprzez IArtur So, 20 kwi 2013, 16:13:54

I dzieki temu bede mogl po podlaczeniu ipoda nano 6g do komputeraz i zaktualizowaniu czegos tam na stronie obejrzec trase jaka bieglem ??

Z tego co wyczytalem to to jest juz wbudowane w ipodzie nano 6g czyli krokomierz a mi chodzi o to ze chcialbym widziec trase jaka przebieglem w kompie po zakonczonym treningu. Ewentualnie sledzic w czasie rzeczywistym jak jest to mozliwe w iphone'ach (chociaz to raczje nie bedzie mozliwe).
IArtur

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iPod