Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

iPod Nano 4g - zero reakcji - trup?

Wszystko o iPodach: Shuffle, Nano, Classic z wyłączeniem iPod Touch

Postprzez Czerniak Śr, 5 lis 2014, 09:14:09

Witam ponownie!
Od 2 czy 3 tygodni mam piękny przycisk do papieru mianowicie iPoda Nano 4g 16GB.
Prawda jest taka że działał sobie od ponad roku pięknie (mimo iż wiedziałem że bateria słabnie - ale na pół dnia starczyło ;) ), czasami tylko ekran się buntował i robił się biały na co solucją było po prostu włączenie i wyłączenie... Najnowsze oprogramowanie było, nic nie wzbudzało moich podejrzeń.
Któregoś pięknego dnia, nagle przestał mi działać ClickWheel przez co jedyne co iPodowi przyszło go głowy do zrobienie Shuffle utworów i granie ich aż do wyssania baterii do cna. Niestety po 5 min takiego grania padł też ekranik (a nie mogłem go zrestartować bo ClikWheel oraz Select nie działały).
Od tego momentu starałem się zrobić wszystko aby go wskrzesić.
Symptomy to
- brak reakcji na podłączenie do USB czy do gniazdka (tak, tak dedykowana ładowarka)
- brak reakcji na reset (Select + Hold 15 sek, kilka razy nic nie dało)
- brak reakcji na włączanie
- nie ładuje nawet jeśli zostawiony na kilka godzin.
- brak reakcji ze strony iTunes
Mili państwo, co polecacie zrobić?
Nic czy już oddać do utylizacji?
Jakaś nadzieja?

Pozdrawiam serdecznie,
Michał.

EDIT 08:37
Zareagował na pół minuty poświecił na biało i znowu nic, zostawiłem go podłączonego do USB.
Czerniak

Mój: iPhone 3GS
iOS: 6.1.6
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iPod