Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

iPhoto

Wszelkie rozmowy o oprogramowaniu na Mac OS

Postprzez Morte_666 Wt, 16 kwi 2013, 21:02:08

Witam,
czy ktoś może umieścić mały poradnik jak archiwizować zdjęcia w tym programie?

mam posegregowane foty w foldery typu:
2009 rok 10 01
2009 rok 12 12
2010 rok 01 04
2010 rok 02 25

iphoto mi je zaimportował ale pomieszał daty, pomieszał te zdjęcia ze strumieniem zdjęć - część z fotek z 2000 roku (to czas kiedy nie maialem nawet iphonea) zostala odczytana tak jakby miała znajdować sie w strumieniu:/

iphoto stworzył mi na dysku jakieś foldery tymczasowe:/ masakra - totalnie tego ie ogarniam.

Proszę o tutorial lub instrukcje jak mam posegregować te foty w itunes jak mam ustawić strumień zdjęć tak aby on wrzucał tylko bierzące zdjęcia a nie te sprzed 12 lat

dodatkowo iphoto tworzy mi na dysku folder "biblioteka iphoto" - pytam się po co skoro on zajmuje mi dodatkowe 10 GB miejsca na dysku?
Zdjęcia teraz mam w FOlderze zdjęcia(11GB) i w bibliotece iPoto (10GB) niefajnie

Podczas każdego uruchomenia program odzyskuje mi 2 zdjęcia których nie widać a żekomo mają się znajdować w folderze "Biblioteka iPhoto_2.photolibrary Recovered Photos" - już mam tych folderów 13 na SSD stworzonych przez iphoto i nigdzie zadnego odzyskanego zdjecia nie ma.

Gdzie moge udać sie po porade w sprawie obsługi tego piekielnego programu?
Ostatnio edytowano Śr, 17 kwi 2013, 08:43:31 przez Morte_666, łącznie edytowano 1 raz
Dziennikarz iMagazine
Morte_666

Mój: iPhone 6 Plus
iOS: 8.3
Jailbreak: Nie
Game Center: Morte_666

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Software