Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Iphone 6

Wszelkie problemy sprzętowe, awarie, serwis urządzeń z iOS

Postprzez keychi Pn, 27 lut 2017, 10:55:43

Witam,

Mam Iphone 6. Szukałem mojego rozwiązania problemu, lecz nie znalazłem. Tz są rozwiązania do wcześniejszych wersji Iphone.

Problem pewnie wam znany. Telefon posiada ten nieszczęsny przycisk Wyciszania. Kiedy jest wyłączony telefon działa przyzwoicie i poprawnie. Niestety telefon chcę sprzedać (jest w stanie idealnym, z tą malutką usterką).

Ale podczas przełączania telefon w sporadycznych przypadkach ścisza się, powraca.

Najprościej by było powiedzieć, to go nie przełączaj. Mam odpowiednie narzędzia do naprawy wszelkich telefonów. Ale nie chcę oddawać go w ręce serwisu który ma stawki od 100 zł wzwyż.
keychi

Mój: iPhone 6S
iOS: 10.2.1
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do Hardware - Serwis