Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

iPhone 5s działał i zgasł Pomocy

Problemy z urządzeniami z iOS 10.x.x

Postprzez AnAnAss Pn, 24 kwi 2017, 19:18:08

Witam. Dzisiaj mój iPhone 5s przestał działać, wszystko było ok, rano go podładowałem do full oryginalnym kablem i oryginalna ładowarką, natomiast po południu używałem telefonu na danych, zablokowałem go i schowałem do kieszeni. Zaś chcę spojrzeć coś w telefonie a tu zero reakcji na odblokowanie, włączenie, czarny ekran, podłączyłem do kompa - też zero reakcji. Myślę , że to może być wina baterii, ponieważ nie raz jak było zimno to telefon potrafił się wyłączyć i pokazywać , że jest słaba bateria przy 25%, czasami 40% naładowania, ostatnio telefon parę razy był ładowany na zwykłej ładowarce ze złączem micro usb i przejściówką na lightning z alliexpress. Myślicie, że to miało też jakiś wpływ na to?. Nie chcę niepotrzebnie wyrzucać kasy w błoto i wolę się upewnić czy to na pewno bateria.
AnAnAss

Mój: brak
iOS: 3.1.2
Jailbreak: Nie

Postprzez robertk572 Pn, 24 kwi 2017, 19:53:42

W takim przypadku diagnoza może być dużo poważniejsza niż tylko wadliwa/zużyta bateria – do wymiany jest (być może) układ zasilania U2.
Najczęściej powodem uszkodzenia układu U2 w telefonie iPhone jest korzystanie z nieoryginalnych akcesoriów takich jak przewody USB. zasilacze czy ładowarki samochodowe. Tak to jest jak sie chce zaoszczędzić parę $$$ na oryg akcesoria.
 Telefon-iPhone SE iOS 10.3.3 SILVER 16 GB
 Komputer-HP G71-340US 17"
 Komputer-MacBook Pro 15.4"
 Telefon-iPhone 5 SILVER iOS 6.1.4 JB 16 GB
robertk572

Mój: iPhone SE
iOS: 10.3.3
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iOS 10.x