Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

iPhone 5 zawiesza się na aparacie

Problemy z urządzeniami z iOS 7.x.x

Postprzez kusak1997 Cz, 14 maja 2015, 21:18:10

Witam.

Mam pewne pytanie:

Jest taki problem z iPhonem 5,że zwiesza się po wejściu do aparatu i potem wyglądało to tak:

http://img13.staticclassifieds.com/images_tablicapl/248650239_4_644x461_iphone-5-silver-16gb-elektronika.jpg

i po paru tygodniach już wszystko wróciło do normy.

Właściciel mówi,że pare razy tak miał bo miał niby full pamięć i gdy opróżnił trochę pamięci to działało normalnie.

Czy to jest raczej problem softy i po formacie full formacie powinno wszystko chodzić?

Czy może to być raczej problem hardwearowy bo nie wiem czy w ogólę opłaca się brać tego iphona za 800zł...

PS. Nie jestem pewien czy jest to iOS 7.x także jeśli nie to proszę o przeniesienie.

-- DODANO ---

Ktoś pomoże?
kusak1997

Mój: brak
iOS: 4.2.1
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iOS 7.x