Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

iPhone 5 s wariuje, samo czynnie się wyłącza, restartuje

Problemy z urządzeniami z iOS 10.x.x

Postprzez tomi1996 So, 17 lut 2018, 21:37:26

Cześć, mam problem z moim iPhone 5S, otóż około miesiąca temu oddałem telefon na gwarancje do serwisu apple dlatego, że samoczynnie się wyłączał, restartował itp. Gwarancja została rozpatrzona pozytwnie, dostałem zupełnie nowy telefon z powodu że usterki nieudało się naprawić jak poinformował mnie pracownik salonu. Myślałem że gdy mam już zupełnie nowe urządzenie problemy znikną lecz niestety się myliłem, od czasu gdy odebrałem nowy telefon w ramach gwarancji mineły 2 dni a telefon nadal ma ten sam problem co poprzedni model. Nie bardzo rozumiem dlaczego ten sam problem występuje w zupełnie nowym modelu. Próbowałem odtwarzanie iOs, hard resety itp. Podsumowując telefon nadal potrafi samoczynnie, niespodziewanie się wyłączyć i włączyć z powrotem lub zwiesi się na logu apple i wtedy występuje problem z uruchomieniem telefonu. Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam.
tomi1996

Mój: iPhone 5
iOS: 11.2.5
Jailbreak: Nie

Postprzez mjpox Pn, 19 lut 2018, 08:21:35

Czytałeś mkze o ostatnim bugu w iOS? Być mkze to jest powód, podobno wysłanie w jakikolwiek sposób pewnego ciągu znaków czy to na e-mail SMS czy Messenger powoduje zawieszanie IPhone. Może ktoś Ci robi kawały?:D
mjpox

Mój: iPhone 5
iOS: 8.4
Jailbreak: Nie

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iOS 10.x