Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

iPhone 5 - problem.

Problemy z urządzeniami z iOS 6.x.x

Postprzez iphone5 Pn, 6 mar 2017, 19:18:48

iPhone 5, ios 6.1.2
Jakiś czas temu przywróciłem iphona ddo ustawień fabrycznych - na iPhonie był wgrany jailbreak.
Mam teraz początkowa instalacje i nie da sie aktywowac karty, oczywiscie r-sim siedzi w środku.
Na iPhonie nie działa przycisk Power.
Jak to naprawić ? Nie zależy mi na instalacji nowego iosa.
iphone5

Mój: iPhone 5
iOS: 6.0
Jailbreak: Tak

Postprzez iNarek Pt, 10 mar 2017, 14:28:30

Według mnie winowajcą jest jailbreak. Osobom posiadającym go zaleca się odtwarzanie iOS z poziomu komputera, wtedy wgrywany jest czysty system, a w tym wypadku miałeś zmodywikowany system, w którym prawdopodobnie coś się wykrzaczyło po przywróceniu ustawień fabrycznych. Na chwilę obecną chyba jedyną opcją będzie dla Ciebie wgranie najnowszego systemu (10.2.1) z poziomu komputera (iTunes), ale skoro używasz r-sim, to pewnie masz simlock'a. Prawdopodobnie nakłądka nie będzie działała z nowym systemem, więc ją też musiałbyś zmienić na taką, która obsługuje iOS 10.2.1. To moje zdanie, może o czymś nie wiem i da się wgrać 6.1.2 z jakimiś plikami SHSH, ale z tego, co pamiętam taka możliwość już dawno nie istnieje, o ile w ogóle na 5 można było to zrobić.
MacBook Pro Retina 13" Early 2015 iPhone 6S 64GB Space Gray iPad Air 2 64GB Gold WiFi + Cellular
iNarek

Mój: iPhone 6
iOS: 10.3.1
Jailbreak: Nie
Game Center: F0rfiter

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iOS 6.x