Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Iphone 4s - problem z kontem

Problemy z urządzeniami z iOS 6.x.x

Postprzez kicuch Wt, 17 wrz 2013, 19:56:50

Witam,

Kupiłem Iphone 4s i mam problem zalogowaniem się na swoje Apple ID.

Witaj Lucas,
Apple ID (kicuch@gmail.com) został użyty do zalogowania się w usłudze FaceTime, iCloud i iMessage na urządzeniu iPhone 4s o nazwie „iPhone (Lucas)”.
Jeśli w ostatnim czasie nie skonfigurowano urządzenia iPhone za pomocą Apple ID, należy zmienić hasło Apple ID. Dowiedz się więcej.

Dostałem takiego emaila i rozumiem, że muszę zmienić hasło??

Problem w tym, że nie mogę tego zrobić, gdyż nie dostaje emaila z linkiem do zmiany hasla od Apple.

Co robię źle??

Proszę o pomoc.
Ostatnio edytowano Cz, 19 wrz 2013, 17:17:42 przez kicuch, łącznie edytowano 2 razy
kicuch

Mój: iPhone 4S
iOS: 7.0.2
Jailbreak: Nie
Game Center: kicuch

Postprzez kubalon1 Wt, 17 wrz 2013, 20:33:29

Jesli wszystko chodzi jak należy to możesz to uznać za powiadomienie że w ostatnim czasie ktoś się logował
kubalon1

Mój: iPhone 6S
iOS: 10.1.1

Postprzez iMoCks Wt, 17 wrz 2013, 20:37:24

Nie musisz zmieniać hasła. To tylko mail informacyjny, że Twoje Apple ID zostało uzyte do aktywacji usług. Co sam zrobiłeś.
A jak próbujesz zmienić hasło i nie masz maila, to sprawdź w spamie, może tam został przeniesiony e-mail.
I zmień temat bo to nie jest problem z synchronizacją.
Ostatnio edytowano Wt, 17 wrz 2013, 20:38:40 przez iMoCks, łącznie edytowano 1 raz
iMoCks

Postprzez kicuch Wt, 17 wrz 2013, 20:40:35

Sprawdzałem w spamie. Nie ma nic.

Wcześniej swojego starego Iphone resetowałem do ustawien fabrycznych i kolega przy pierwszej konfiguracji przy zakładaniu nowego Apple ID prosił o stary email.
Mi na telefonie wyswietlilo sie, że email, numer telefonu zostal dodany.
Niby na nowym telefonie jestem zalogowany, ale aplikacji nie moge pobrac i do Itunes, też sie zalogowac nie moge.
Te dwa Iphone się ze sobą kolidują??
Ostatnio edytowano Wt, 17 wrz 2013, 20:43:14 przez kicuch, łącznie edytowano 2 razy
kicuch

Postprzez kubalon1 Śr, 18 wrz 2013, 07:32:37

I błąd pewnie podałeś też hasło a kolega hasło zmienił
kubalon1

Mój: iPhone 6S
iOS: 10.1.1

Postprzez kicuch Śr, 18 wrz 2013, 09:20:08

Hasła koledze nie podawałem. On logował się ze swoim loginem i hasłem na "wspólne konto", a ja nic nie mogę zrobić.

Kolega zalogował się na swoje konto Apple ID i zmienił email na mój.
Więć teoretycznie logując się w tym momencie ja, powinienem móc się zalogować. Jednakże nie mogę.
Co ciekawe kolega teraz też nie może się zalogować.
Próbowałem wszystkich kombinacji maila i hasła, swojego i kolegi.
Nic nie działa.
Teraz nikt nie może się zalogować.

Jeśli próbuje zmienić hasło przez My Apple ID, za pomocą maila, to mail od Apple nie dochodzi, ani na mail mój, ani na kolegi,

-- DODANO --

Witam,

Pozwólcie, że odświeżę.

Dzwoniłem do Apple Care i nie zdołali mi pomóc.
Postanowiłem założyć nowe konto. Spróbowałem ze starym adresem email (przy weryfikacji stronka pokazała, żę email jest dostępny i można na nim założyć konto), zmieniłem hasło.

Postanowiłem odtworzyć Iphone do ustawień farbrycznych.
Jednakże teraz, nie mogę się zalogować aby aktywować ten telefon, ponieważ, w Itunes pokazuje, że hasło i login są niepoprawne, a w Iphonie i w Itunes po wpisaniu tego samego maila i nowego hasła, jest napisane:
""kicuch@gmail.com" nie może posłużyć do odblokowania tego Iphone'a"

Przed Odtworzeniem Iphone wyłączyłem usługę Znajdź Mój Iphone.

Czy nie mogę nic zrobić, żeby przywrócić Iphone, żeby nie był skojarzony z kontem??
Czy nie mogę jakoś zresetować to moje konto Apple ID??

Teraz nawet nie mogę używać telefonu.

Nie mogę wszystkiego zacząć od zera??
Wyzerować i Itunes i Iphone??
Ostatnio edytowano Cz, 19 wrz 2013, 17:43:27 przez kicuch, łącznie edytowano 5 razy
kicuch

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iOS 6.x