Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

iPhone 4S Pobranie OTA bez WiFi (ipsw.me)

Miejsce na wszelkie tematy o iPhonie, iPodach niepasujące do pozostałych działów

Postprzez koki14 N, 10 gru 2017, 17:18:11

Witam. Chciałem zrobić downgrade w moim iphone 4S. Oszukałem już telefon i w ustawieniach wyświetlana jest wersja 6.0 mimo ze telefon stoi na 9.3.5. Po wyszukiwaniu Uaktualnienie znajdywana jest aktualizacja do bajecznego 8.4.1. I tu plan się zawalił. Moj iPhone posiada uszkodzona kosc WiFi a poprzez siec 3G nie ma możliwośći pobrania uaktualnienia. na stronie "ipsw.me" obok standardowych wersji oprogramowania w formacie "IPSW" istnieje także możliwość pobrania aktualizacji OTA w formacie "zip". Pytanie brzmi gdzie to wrzucić? Mam zrobiony jailbreak przez co bezproblemowy dostęp do wewnętrznych plików systemu, skopiowałem już nawet aktualizacje do folderu "Downloads" ale telefon nadal jej nie wykrywa chce ja pobierać zamiast instalowac.

Zna ktos moze sciezke w ktorej zapisuja sie pobrane aktualizacje OTA?

Pozdrawiam
Koki14
koki14

Mój: iPhone 3G
iOS: 3.1.2
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iPhone, iPod