Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

iPhone 4 iOS 5.1.1 pytanie o smsy

Problemy z urządzeniami z iOS 5.x.x

Postprzez heis Śr, 22 sty 2014, 23:27:57

Mam taki, może dość trywialny problem/pytanie, otóż posiadam dużo smsów i chciałbym móc wyszukać wśród nich jeden wyraz/jedno zdanie, niestety nie jest to takie proste bo gdy wpiszę dane słowo w szukajce aplikacji sms (sprawdzałem też w biteSMS) to niestety nie wyszuka nic pomimo, że w jednym z xxx smsów wyraz ów się znajduje bo sprawdzałem po przeklikaniu wiele razy "Załaduj wcześniejsze" smsy. O co tutaj chodzi ? czy aplikacja nie radzi sobie z wyszukiwaniem niczego co było napisane dalej niż parę dni temu czy to błąd tego ios/aplikacji sms ? bo faktycznie szuka dobrze ale tylko wśród ostatnich kilkudziesieciu smsów..

Może ktoś zna sposób na łatwy i czytelny eksport wszystkich smsów do jakiegoś pliku txt wraz z datami itd.?
heis

Mój: iPhone 4
iOS: 01.59.
Jailbreak: Nie

Postprzez iAdmin Śr, 22 sty 2014, 23:33:50

iExplorer, diskAid, iFunBox i programy tego typu.
Napewno iExplorer ma możliwość eksportu wiadomości do txt, pewnie któryś z darmowych menadżerów plików tez da radę
Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.0.2
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iOS 5.x