Forum myiPhone.com.pl : wszystkie tajemnice iPhone'a, iPada, iOS, Apple w Twoim zasięgu

Iphone 3g 8gb - płatek śniegu na starcie

Problemy z urządzeniami z iPhone OS 3.x.x

Postprzez Dydym N, 2 cze 2013, 16:15:14

Witam
Mam iphona 3G 8gb, telefon działał idealnie do momentu jak chciałem przywrócić ustawienia fabryczne w celu usunięcia wszystkich moich danych z telefonu. Po dokonaniu w/w czynności na wyświetlaczu telefonu, na samym początku pojawia się płatek śniegu i tak stoi cały czas. Zostawiałem telefon w tym stanie całą noc na podłączonej ładowarce i nic się nie dzieje. Nie mam pojęcie jaki był iOS na tym telefonie. Proszę o pomoc bo narzeczona mnie pochlasta gdyż telefon jest jej.
Dydym

Mój: iPhone 3G
iOS: 4.2.1
Jailbreak: Nie

Postprzez iAdmin N, 2 cze 2013, 17:08:07

Przywracałeś ustawienia fabryczne z poziomu telefonu czy przez iTunes?
Płatek śniegu zamiast jabłka, logo APple, świadczy o tym, że iPhone był po JB, a w iPhonie po JB wymazanie całej zawartości z poziomu urządzenia kończy się właśnie zawieszeniem na logo startowym.

Wprowadź iPhone'a w tryb DFU i restore przez iTunes.
iSłownik - wyjaśnienie pojęć związanych z iPhone'm
Pomagam TYLKO na forum.
PW Tylko w sprawach administracyjnych/technicznych (na inne nie odpowiadam).

Regulamin forum, iPhone - strona główna myiPhone.com.pl

Konkursy myiphone - sprawdź, co możesz dziś wygrać.
iAdmin
Administrator

Mój: iPhone 5S
iOS: 9.0.2
Jailbreak: Tak

Postprzez Dydym N, 2 cze 2013, 18:37:31

Wprowadziłem Iphona w tryb DFU i zrobiłem restore iPhone1,2_4.2.1_8C148_Restore.ipsw. Iphone się uruchomił i na ekranie mam wtyczkę zasilania ze znaczkiem iTunes a jak odblokowuje to mam tylko numery alarmowe, karta sim PLAY jest włożona i zasięg jest. Co mam dalej począć z tym telefonem. z góry dziękuję za pomoc.
Dydym

Mój: iPhone 3G
iOS: 4.2.1
Jailbreak: Nie

Postprzez zibi2 Pn, 3 cze 2013, 10:15:22

Potrzebna jest karta SIM sieci z której pochodzi IP lub wykonaj JB.
zibi2

Mój: iPhone 6S
iOS: 10
Jailbreak: Tak

Dodaj do:  Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot

Powrót do iPhone OS 3.x.x